Arek - opinia (1) Świetne podejście i sposób prowadzenia. Mam nadzieję, że spotkamy się na... Arek AgaW - opinia (1) Szkolenia wypełnione merytoryką. To co najważniejsze to utrwalanie wiedzy... AgaW Ania - opinia (1) Prowadzący stawia na konkret - tu nie ma straty czasu na gadanie o czymś , co... Ania
Adam.jagiello-rusilowski@ug.edu.pl - opinia (1) Haryzmatyczny prowadzacy pelny uwaznosci, znajacy potrzeby szkolonych Adam.jagiello-rusilowski@ug.edu. Xx - opinia (1) Komunikacja jest pana Arka pasją i to widać w każdym momencie szkolenia.... Xx Kamila Jakubowska - opinia (1) Ten gosc mysli i czuje. Warto od noego czerpać. Kamila Jakubowska Przemysław Rendzio - opinia (1) Arek to bardzo pozytywny gość, współpraca z nim to czysta przyjemność,... Przemysław Rendzio K. - opinia (1) Polecam Arka, dużo się dowiedziałem o komunikacji :) K. BD - opinia (1) Polecam! Pan Arkadiusz to profesjonalista w każdym calu. BD Fryderyk - opinia (1) Super. Można nauczyć się niebanalnie o komunikacji. Fryderyk Wojtek - opinia (1) Duża dawka konkretnej i przydatnej wiedzy. Po pierwszym szkoleniu apetyt rośnie. Wojtek Marci Grabski - opinia (1) Niesamowite warsztaty wiele mi dały w komunikacji między ludzkiej i... Marci Grabski Grzegorz Mazurek - opinia (1) Profesjonalne podejście i wysoka jakość wykonywanych usług, od szkoleń z... Grzegorz Mazurek Ryszard - opinia (1) Pan Arkadiusz potrafi skutecznie połączyć profesjonalizm ze swobodną... Ryszard Artur - opinia (1) Było super polecam każdemu .Bardzo ciekawe tematyczne konkretne Artur Kalina - opinia (1) Arek jest profesjonalistą, który potrafi zadbać o atmosferę wzajemnego... Kalina