art melody zespół - proszę o opinie

Temat dostępny też na forum: Wesele
Prośba o opinię zespół Art Melody :)
Jak grają i prowadzą wesele ? :)
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: art melody zespół - proszę o opinie

Art Melody jest MEGA!!!! Bawiłam się na weselu przyjaciółki, na którym grali i powiem szczerze, że takiego widowiska jeszcze nie widziałam. Pierwszorzędne wokale, pięknie oświetlona scena. Ten zespół będzie grał na moim weselu w przyszłym roku! Jestem szczęściarą :))
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zespół z klasą i na poziomie, bardzo dobre wokale Polecam!
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: art melody zespół - proszę o opinie

Temu zespołowi polecam Festiwal weselnych przebojów w Sopocie. Po weselu nie mogę się pozbierać z rozczarowaniem gości. (...)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 41

Re: art melody zespół - proszę o opinie

Bawiłam się na weselu 6 września. Powiem tak w życiu nie słyszałam lepszego zespołu! Wszyscy goście bawili się świetnie, niezależnie od wieku.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: art melody zespół - proszę o opinie

Co dokładnie było nie tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: art melody zespół - proszę o opinie

Słaby wodzirej, brak współgrania z gośćmi, drętwa atmosfera, nie miła manager po zwróceniu uwagi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 45

Re: art melody zespół - proszę o opinie

art melody mega zespół, cudowna zabawa do samego rana !!! Mega profesjonalne podejście. Nigdy tak dobrze się nie bawiliśmy na weselu! Z czystym sumieniem polecam ten zespół!!!
Art melody do zobaczenia na kolejnej wspaniałej zabawie;)))
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: art melody zespół - proszę o opinie

Kwestia do przemyślenia. W ten weekend byłam gościem jednego z wesel na którym grali. Goście się nudzili, bardzo mało grali, w tym mnóstwo z playbacku wiec w sumie po co zespół skoro można zapłacić polowe i zatrudnić Dj
Po za tym zachowanie członków zespołu skandaliczne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: art melody zespół - proszę o opinie

W jakim sensie skandaliczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Było opisane, ale komentarze te są regularnie kasowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: art melody zespół - proszę o opinie

Czy mogę prosić o więcej szczegółów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: art melody zespół - proszę o opinie

Zespół raczej w pracy nie zachowuje się jakby byli w pracy tylko na imprezie, Pani Menadzer nie panuje nad członkami zespołu wodzirej słaby goście ogólnie się nudzili
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Potwierdzam. Rozmawiając przez telefon (czas COVID-a), płacąc tak dużą kwotę za zespół, widząc tak złożoną umowę można byłoby się spodziewać, że to zespół wysokiej klasy. Nie mam tutaj absolutnie pretensji do kompetencji wokalnych czy instrumentalnych. Natomiast zespół definitywnie ma problem:
- z "wyczuciem" czego potrzebują goście na parkiecie (pomimo wybranych preferencji, które zostały zignorowane)
- z obsługą konferansjerską i prowadzeniem jakichkolwiek zabaw (brak inwencji twórczej, brak wyczucia smaku)
Miało być wesele stonowane, bez niezręcznych momentów natomiast odbiegało od przyjętych założeń. Prawdopodobnie do imprez firmowych mogą się nadawać, natomiast do wesel nie brałbym ich w ciemno. Proponuje pojechać, posłuchać, a szczególnie sprawdzić ich pod kątem obsługi konferansjerskiej albo po prostu zrezygnować z tej części i zatrudnić kogoś innego w zamian.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy zespół grał na żywo? Była energia? Czy " na odwal" wykonanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...