Wykupiłam kurs online, mnóstwo wiedzy, świetnie wytłumaczone! Gorąco polecam
60 zł/kg ciasta na wynos, kilka różnych porcji odkrojonych od tortów było mocno obeschnięte,...
Miejsce, które w ciągu 2 lat z topowego stoczyło się na totalne dno. Brudno, drogo,...