beznadzieja i chamstwo

Spotkałam się z makabryczną obsługą! Obsługiwał mnie barman który swój jakże oryginalny "image" wzorował wydaje się na Hitlerze (jakże znany wszystkim wąsik, włosy zaczesane na jedną stronę). Nie rozchodzi się jednak jedynie o estetykę- zachowanie tego pana było karygodne. Poprosiłam o szklankę wody z kranu i w odpowiedzi usłyszałam żebym "POSZŁA SIĘ NAPIĆ DO KIBLA". Klient stojący obok mnie zostawał ignorowany przez owego zadufanego w sobie pana barmana. Barmanowi nie spodobało się, że rzuciłam w niego kawałkiem materiału aby zwrócić na siebie uwagę i móc złożyć zamówienie za ignorowanego klienta(miał nadzieję, że klientkę płci żeńskiej raczą wysłuchać). W ramach rewanżu barman rzucił kostką lodu w głowę mojej koleżanki, prawie doprowadzając ją do płaczu. Być może proszenie o wodę z kranu i rzucanie materiałem w barmana nie przystoiklientowi szanownego Sfinksa ale nic nie usprawiedliwia chamstwa i AGRESYWNEGO, NIEBEZPIECZNEGO zachowania personelu, która powinien reprezentować sobą wysoki poziom kultury osobistej. Chamskie odzywki nie dziwią w Polsce, ale rzucanie twardymi przedmiotami w klientów powinno spotkać się z karą.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: beznadzieja i chamstwo

.....o ile mi wiadomo w barze kupuję się alkohol lub napoje bezalkoholowe..... a woda w kiblu jest gratis gdzie od razu powinnaś się udać a nie ściemniać przy barze..i jeszcze pisać o tym jak mi źle , jaki klub zły
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: beznadzieja i chamstwo

masz 24 lata i na imprezie zamawiasz wodę z kranu? współczuje nie tobie lecz właścicielom sfinksa.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9