Dam - opinia (1) Klimat ostatnio podupada przez mlodziez, ktorej brak wychowania. Pomimo to... Dam Egzegeta - opinia (1) Najlepszy klimat. Świetny dobór artystów i czekam na jesień! Egzegeta Sylw - opinia (1) Bardzo udany powrót po latach Piękny album! I kolejnej 30tki! Sylw
TechnoTurystka - opinia (1) Spędziłam weekend w Trójmieście w poszukiwaniu dobrego dźwięku. Piątek w... TechnoTurystka Jacki chan - opinia (1) Najlepsze nagłośnienie w trójmieście. Jacki chan Merkos - opinia (1) Kultowe miejsce z muzyką elektroniczna Merkos Quxer - opinia (1) Odradzam. Jedno z najgorszych miejsc w jakich byłem. Najgorszy klimat,... Quxer mc - opinia (1) Decade Ago..............Sfinks 700 mc Koncerty (1) Byliśmy na koncercie KAMP! Krótko i na temat Fajny klimatyczny lokal, dobra... Marcin Miejsce z dobrym techno (1) Obsługa masakra ... selekcjonerka z kompleksem Boga, kolejki w barze i do... E.K Najlepszy klub w Trójmieście (2) Jeśli szukacie zabawy na naprawdę wysokim poziomie polecam Sfina. Świetni... student Najdluzej dzialajaca dyskoteka w Sopocie :) (1) Balangi do 7/8, super klimat, dobra muza . Jedyny minus dla osoby niepalącej... Karamba Hard Dance Ekstravaganza (1) Hard Dance Ekstravaganza Ill :) (2) Poczytajcie sobie po prostu na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,403552... kociak Odwołany koncert PUSTEK (1) ...pozostał bez komentarza. Czy to zbyt wiele - oczekiwać od organizatorów... drevny_kocur słabo (1) Ciężko będzie o pozytywy. Czy ktoś wietrzył to pomieszczenie (zapach... mrc Tragedia (5) Chyba najgorszy lokal w jakim byłem. Bar przy fontannie ociekał wręcz brudem... Artur Najlepszy klub (1) W tej chwili to najlepszy klub w Trójmieście, jeśli ktoś lubi clubbing a nie... Koles jedyne sensowne miejsce na mapie trójmiasta (1) świetny klimat i muzyka. Jedyne takie miejsce w trójmieście i na pewno jedno... Lukra beznadzieja i chamstwo (3) Spotkałam się z makabryczną obsługą! Obsługiwał mnie barman który swój jakże... Alicja