mc - opinia (1) Decade Ago..............Sfinks 700 mc Koncerty (1) Byliśmy na koncercie KAMP! Krótko i na temat Fajny klimatyczny lokal, dobra... Marcin Miejsce z dobrym techno (1) Obsługa masakra ... selekcjonerka z kompleksem Boga, kolejki w barze i do... E.K
Najlepszy klub w Trójmieście (2) Jeśli szukacie zabawy na naprawdę wysokim poziomie polecam Sfina. Świetni... student Najdluzej dzialajaca dyskoteka w Sopocie :) (1) Balangi do 7/8, super klimat, dobra muza . Jedyny minus dla osoby niepalącej... Karamba Hard Dance Ekstravaganza (1) Hard Dance Ekstravaganza Ill :) (2) Poczytajcie sobie po prostu na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,403552... kociak Odwołany koncert PUSTEK (1) ...pozostał bez komentarza. Czy to zbyt wiele - oczekiwać od organizatorów... drevny_kocur słabo (1) Ciężko będzie o pozytywy. Czy ktoś wietrzył to pomieszczenie (zapach... mrc Tragedia (5) Chyba najgorszy lokal w jakim byłem. Bar przy fontannie ociekał wręcz brudem... Artur Najlepszy klub (1) W tej chwili to najlepszy klub w Trójmieście, jeśli ktoś lubi clubbing a nie... Koles jedyne sensowne miejsce na mapie trójmiasta (1) świetny klimat i muzyka. Jedyne takie miejsce w trójmieście i na pewno jedno... Lukra beznadzieja i chamstwo (3) Spotkałam się z makabryczną obsługą! Obsługiwał mnie barman który swój jakże... Alicja Ten klub ratuje Trójmiasto przed całkowitym upadkiem (1) Sfinks nadal trzyma klase, bardzo mi się podoba po renowacji. Muzycznie nadal... JAcek Sylwester to byla jakas porazka (1) Kuoilam z duzym wyprzedzeniem wejsciowke do Sfinksa za 80zl. Muza nie byla... smutna Słabo, bardzo słabo... (1) Odwiedziłem w końcu wczoraj słynnego SFINKSA. Przekonałem się, że większość... Waldek beznadzieja ! (2) ochroniarze okropni, brak wychowania. o szatniarzach - zwłaszcza jednym... oburzona tem sam syf (1) nic sie nie zmienilo, ten sam syf, duchota. az dziwne ze jeszcze nikt sie tam... bondek jeszcze nie wiem... (1) obsługa najgorsza z jaką miałam do czynienia, pani w szatni chyba była za... Kanta Nowy Sfinks700 (1) Zapowiada się wyśmienicie! :) Świetni artyści z szerokim repertuarem, bardzo... MD