Nie znam drugiego takiego miejsca. (1) Klub jest pod każdym możliwym, istniejącym względem zaje*isty. Wystrój,... Piotrus Pan jest OK (1) stare czasy już nie wrócą ale do Sfina zawsze można zajść trąb angie - opinia (1) Klub jako klub mega spoko. Muzyka jeszcze lepsza. Obsługa za barem bez... angie
Psychodelic party (1) Mega party, dekoracje i muzyka. Mój pierwszy raz w Sfinksie i to do rana :)... San ania - opinia (1) Super klub :) dla ludzi, którzy nie słuchają gu... radia eska. ania Nr 1 dla mnie (2) Nr 1 dla mnie Ritacim cinez (1) najlepszy underground w threecity cinez To ma być klub? (4) Zgodzę się aby z jendą rzeczą, a mianowicie z tym że jest tam dość... Torre karki na bramce to jakaś masakra!!! zero kultury!!! (3) Witam!Zgadzam się z opinią "br" ! Sfina odwiedzam od 3 lat i jest to mój... dominczezz Temat do ponizszych opinii (1) Sluchajcie!! Jesli wam sie podoba tropikalana "ze swietna muzyka" to prosze... qcz Żenuaaaaaa ;):);/;/ (1) Miała być super impreza dla pań;) a co się okazało ? Jakiś n... typek (chyba... M;) SKANDALICZNA OBSLUGA! (1) SKANDALICZNA OBSŁUGA! jeden z moich kolegow podszedl zapytac, jaka jest cena... Agata klima? (1) może czas o niej pomyśleć? nie mam nic porzeciwko temu, żeby przy okazji... mleko uht Bez ściemy (1) Niekórym może nie pasuje klima sfina, jak czytam co niektóre komentarze,... Onir279 kar - opinia (1) sfinks- jedyne takie miejsce w trójmiescie, jedyny klimat jedyni ludzie. Co... kar ! (1) Miłość mojego życia! :-) LL Meeeega fajnie (1) To się nazywa miłość od pierwszego wejrzenia! Miejsce do którego się wraca... ja klub z niezłym klim atem (1) Ten kto tam raz był i lubi klubowe klimaty ten wie....drum&bass, progrresive... waldek gdynia kati - opinia (1) Dokladnie sfin to sfin, albo sie go nie lubi, albo sie go kocha. Mozna sie... kati Bramka w sfinksie to jakaś masakra! (1) Klub jest niesamowity, chodzę tam prawie co tydzień od jakiegoś czasu. Ale... BR