bielizna...a moze taka ?

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Hej dziewczyny,
wlasnie sie dowiedzialam, ze moja suknia juz na mnie czeka do przymiarki ! Zamówiłam ją w Marietcie 21 kwietnia, z kolekcji Urszuli Mateji ! Jestem w szoku że tak szybko !

No i teraz szukam bielizny...Czy mozecie mi powiedziec co myslicie o tej:
image
i czy nie wiecie czy gdzies w trojmiescie ja znajde ? A moze któraś z Was juz miala bielizne z tej firmy ?

Poradzcie please jakiś sklep we Wrzeszczu gdzie mogę znaleźć fajna bieliznę :o)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

kurcze cos zle zrobilam...
oto link:
http://www.bieliznaity.pl/art.php?itemgr=617

:o)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

no tak bielizna fajna ale...ecru, a ja mam białą sukienkę....bez ramiączek...no to zaczynam w sobote przeszukiwanie wrzeszcza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

a mi babeczka w salonie z sukniami mówiła, że biustonosz powinien być gładki, beż żadnych aplikacji, koronek itp.
Swoją drogą bardzo ładny komplet.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

Wczoraj po całodniowych poszukiwaniach kupiłam sobie w końcu bieliznę. Troszkę się nabiegałam i szczerze powiedziawszy do mojej sukienki bez ramiączek trudno znaleźć coś ładnego. A już nie cierpie bardotek a w każdym sklepie pani mi mówi ze do gorsetu tylko bardotka bo dobrze trzyma. Może i dobrze ale ja wyglądam w nich komicznie. Ale znalazłam bialutki i cały gładki bez koronek z silikonem wewnątrz firmy Tr....ph model Fashion Style 01 Tre. Bardzo prosty ale mi się podoba ale co najważniejsze wygląda jak push-up no i też dobrze trzyma :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

Cześć Shella mam ten komplecik :) jest bardzo ładny choć powiem Tobie że staniczek jest dosyć "sztywny" i przez to troszke niewygodny ja chyba nie założę go pod sukienkę a i jeszcze jedno LUPO ogólnie ma bardzo zanizone rozmiary np. ja noszę staniki 70C a z LUPO 70D a w tym modelu ta miseczka jest i tak jakby za mała tzn. pierś wiesz tak jakby przepoławia na pół. Ja mam z LUPO model 370 jest mięciutki i super ja go zakładam pod sukienkę. Polecam Internetowy sklep z bielizną lupo: http://sklep.lupoline.pl/ ja zawsze bielizne lupo kupuje stamtąd. Paaa

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

Ja też mam stamtąd bieliznę ślubną!!!! Chyba nawet ten sam komplet. Tą bieliznę mają też w Alfie, jakby ktoś chciał przymierzyć przed zakupem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

ja też miałam suknię Urszuli Mateji, tylko w kolorze toffi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

ja mam bieliznę trochę podobną do Twojej, o taką:

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

a jak z ponczochami?bedziecie miały samonosne czy na pasie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

BiM napisał(a):

> a jak z ponczochami?bedziecie miały samonosne czy na pasie?

ja będę miała na pasie, tak jak widać na zdjęciu, miałam kiedyś samonośne na sobie i co chwilę je poprawiałam, bo trochę spadały, poza tym z pasem wyglada sexi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

Ja miałam pare razy samonośne ( oczywiscie nie na swoim ślubie:o) i byłam zachwycona! Nie spadały wogóle, nic nie czułam na nogach, wygoda w toalecie:)) A pas nie jest zbyt niewygodny na wielogodzinne noszenie??
A bielizna super! Taki bardotkowaty stanik mozna z powodzeniemnosic bez ramiaczek i ladnielezy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

ja wcale nie miałam pończoch
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

to jak? gole nogi?? czy podkolanowk????

ja bede miala samonosne, kiedys takie cudo nosilam pare ray i bylam baaardzo zadowolona, silikonowy pasek powoduje, ze nie ma mowy o zsuwaniu sie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

podkolanówki, bo jakoś te pończochy mi nie podchodzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

Podkolanówki? A jak sukienka się zadrze w tańcu, albo przy klękaniu to tak mało estetycznie będzie to wyglądac....No i te wszytkie weselne zabawy...Chyba, że ktoś wesela nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

nie zadzierała się, było wszystko w porządku, a w konkursach nie brałam udzialu bo nie lubię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

pewnie miała sandałki na nogach, albo delikatne szpileczki i wtedy bez pończoch i rajstop można

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

bardzo ladna bielizna, ale zdradzcie dziewczynki, gdzie takie cosik mozna dostac? Najlepiej zeby przed zakupem mozna bylo mierzyc...
Dzieki wielgachne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

dzieki dziewuszki za odzew :o)
No i kupilam dzisiaj calkiem przypadkowo to Lupo. To nic ze sukienka biala a komplecik lekki ecru... :o) I tak M ściągnie ze mnie sukienke :o)))

Poszlam do Alphy do Galerii Centrum i tam wszystko (przez weekend) po 20% taniej i kupila caly komplecik za 94,40 (ale bez pasa, ktory moge dokupic w sklepie internetowym..dzieki Kawa :) I wiecie co ? Nie wiedzialam że to jest ten sam, o ktory sie pytalam, na zdjeciu wyglada troche inaczej niz z bliska...
Biustonosz jest gladki i ma nalozoną delikatna koronkę, do tego jest rzeczywiscie sztywny i nie spada o dziwo... No i ma silikonowe wstawki w środku :o)
Pani z salonu sukni mowila mi dzisiaj zeby pod sukienki bez ramiaczek lepiej nie kupowac bardotek bo sie nie sprawdzaja - tak apropos bardotek.

Olika, Twoja bielizna jest bardzo ładna. Niestety z Lupo byly tylko 3 kompleciki bielizny, wiec wybor maly, a ja juz musilam kupic...bo przymiarka sukni juz w poniedzialek... :o)))))

buziaki dziewczyny i milych snow...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

Acha, apropos pończoch to ostatnio widzialam na necie piękne samonosne ponczochy z seksowna koronka u gory...chyba sie na takie skusze...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

na necie znalazłam cosik takiego:
image
image
image

a firmy produkujące bieliznę mozecie sobie zobaczyc na stronie:
http://www.swiatbielizny.pl/

bellinda ma ładne ponczochy...:o)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna...a moze taka ?

Znalazłam cos ciekawego na allegro, ale nie mam przekonania czy nadaje się te rajstopki na ślub. Ja bym chyba mojemu mezowi, zaprezentował się w nich już po ślubie, przy kolacji ze świecami. Zobaczcie zreszta same, dostępny również kolor biały;
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.