bielizna pod suknię slubną?

Temat dostępny też na forum: Wesele
gdzie mozna kupić bieliznę pod suknię?
nie biorąc pod uwage salonów ślubnych i internetu?

suknia z gorsetem, więc bez ramiaczek,
i o ile to możliwe, żeby nie wyglądał tak pancernie i odstraszajaco?
no i dodam, że nie białą, tylko ecru:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

zobacz w sklepie z bielizna obok empiku.od kina krewetki schodami w dol...wiesz gdzie??tam jest ciag sklepow-obuwie ,bioro podrozy,....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

tzn biuro podrozy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

dzieki za info, ale miałam tam pracować kiedyś :)

bieliznę kupują pod tunelem i od tanich firm z hurtowni,
odprwają metki i sprzedają jako Lupo !!!!! albo firmują własną marką !!!!
więc jak mam za stanik zaplacić kilkadziesiąt złotych to wolałabym, by ekspedientka przy mnie nie odgryzała sterczących nitek !!!
Ten sklep w City Forum na piętrze w przejściu to też ich, tam jest to samo !!

A ha nie kupuj tam jakiś okazjonalnych rajstop,
te takie co na codzień schodzą to spoko, są dobre,
ale te na okazje to leżą nawet kilka lat,
kazali mi tam sprzedać rajstopy na sylwestra z wyszytym na kostce: "sylwester 2000", po 2 dniach dalam sobie spokój :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

Ja kupilam swoja w Batorym w Gdyni,
(a doradzila mi moja swiadkowa , ktora tez na sobie taka wyprobowala w dniu swojego slubu ) Sklep znajduje sie chyba na pierwszym lub drugim pietrze, po stronie glownego wejscia taki maly sklepik z bielizna.
Tam dostalam piekna bielizne :koronkowe majteczki , staniczek z odpinanymi ramiaczkami w kolorze ecri , do tego jeszcze wkladki silikonowe, bo akurat pod gorset idealnie pasuja i ponczoszki ecri - razem dalam 195 zl a bielizna jakosciowo jest naprawde dobra i to taka specjalna na silikonach by sie dobrze trzymala pod gorsetem lub czymkolwiek innym bez ramiaczek - nie spada.
bielizna nazywa sie samanta.
pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

chyba jednak najlepsza bedzie bielizna z Triumpha. Ja wiem ze droga, ale to chyba nie tylko na ten jeden raz?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

ja także myślałam o triumphie. tylko ostatnio jakos nie widze nic naprawde ładnego pod sukienkę slubna ( z odpinanymi ramiączkami)!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

jesli chodzi o triumpha to słaby wybór maja manhattan oraz matarnia ...moze napiszecie gdzie mozna znaleźć cos na prawdę ciekawego i oczywiście do gorsetowej sukienki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

Dziób, ja bym tego sklepu nie polecała, mają kiepski wybór. Pani zaproponowała mi tylko jeden rodzaj biustonosza kiepskiej jakości. I nie mają dużych rozmiarów.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

ja standardowo tylko triumpf, moze i drozsze, ale za to na pewno lepsza jakosc i przeciez nie na jeden raz :)
a powiedzcie mi jak z ponczochami - biale czy cieliste...? bardziej sklaniam sie ku cielistym, bo bialych nie znosze ;) ale szczerze to nie znalam zadnej Panny Mlodj ktora miala inne niz biale - ale to mnie nie przekonuje, stawiam na cieliste !!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

a ja na ecru, bo sukienke tez mam ecru:)
no i bielizna tez ma byc w tym odcieniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

Dziewczyny, a czy ktoras z Was poradzi, gdzie mozna znalezc taki biustonosz, zeby i ramiaczka byly odpinane, i jakies przezroczyste plecy? Sukienka sznurowana szerokimi szarfami, wiec normalne zapiecie bedzie widoczne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

ja tez kupuje bielizne w triumphie od lat, ale niestety na ta specjalna okazje nie widzialam takiej bielizny jak trzeba pod suknie z gorsetem, a przeszlam po kilkunastu sklepach triumpha w trojmiescie i nic ,
wiec kupilam inna bielizne i musze przyznac ze jakosciowo jest bardzo dobra i nie zaluje, bo w triumphie takiej nie widzialam.
Wyzej podalam gdzie kupilam dla zainteresowanych.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

nie czytałam wczesniej ale na pewno podjadę...a jak jest z wyborem?pewnie za biała sie nie rozglądałaś:)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

nie niestety i nawet nie wiem czy biale byly, ale sadze ze tak.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

finka a pmysl czy w ogole biustonosz musisz zakladac.moze warto sie zastanowic...tak byloby najladniej chyba.albo same miseczki do przodu przyszyc :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

Dziób, dzięki, to jest pomysł :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

dziewczyny bardzo dziękuję za rady,
na pewno odwiedzę Batorego i jakieś Triumphy :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

wejdz jeszcze do kwiatkowskiego , tam tez jest sklep Triumph'a. Ja osobiscie zdecydowalam sie wlasnie tam na bialy gładki stanik z odpinanymi ramiaczkami i do tego zwykle gladkie figi, bo nie wiem czy wy tez mialyscie taki problem ze odznaczaly sie wam w sukni koronki od bielizny. Dobrze ze na codzien nosze koronkowa bielizne wiec moglam to zauwazyc w czasie przymiarek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

he mi to nie grozi, mam taka duza suknię na grubej halce, podpinaną, :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

Ostatnio w poszukiwaniu bielizny ślubnej zajrzałam równiez do salonów firmowych Atlantica i jest tam identyczny stanik jak w Triumphie - gładki , biały z odpinanymi ramiączkami, na podwójnej taśmie silkonowej - idealny pod sukienkę ślubną i kosztuje 39,99zł (w Triumphie 99,99zł). Niestety jeden minus - robiątylko do rozmiaru 80B.... a ja potrzebuję 80C :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

mi pani w salonie gdzie kupuje suknię powiedziala, ze stanik mam kupic za 10 zł bo i tak bedzie podszyty pod gorset. :) ja szukam pończoch w kolorze beżowym ale żeby miały białą koronkę u góry tylko jak narazie nikt o takich nie słyszał :( może wy gdzieś widziałyście dziewuszki? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

ja już kolejny raz proponuję w ten wyjątkowy dzień nie zakładać bielizny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

a czy któraś może kupowała juz bielizne w sklepie obok Auchan?Tam na wystawie jest bardzo ładny staniczek z odpinanymi ramiączkami...tyle ze oprócz tego nic nie wiem bo dziś przez przypadek tam byłam na chwilke tylko...ale chyba wróce czegos wiecej się dowiedziec...tylko nie wiem jak z jakością więc pytam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

jak tez uwazam ze stanik za 10 zl moze byc dobry.gorset jest sztywny wiec wszystko podtrzyma :-)ja potrzebuje 75 D dlatego zawsze kupuje z tych drozszych bo takich za 10 zl na siebie ie widzialam :-( a szkoda :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

image

a co wy na to????
ja kupilam gorset pod suknie slubna i wyglada naprawde suuuuuuuuper, do tego robi bajeczna talie nawet do 12 cm mniej mozna sie zesznurowac jesli ktos chce. Naprawde polecam , w dodatku jest to orginalne i nadaje sie do sukni bez ramiaczek.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

Julia a gdzie kupiłaś ten gorset? bo jest cudowny!!! ja mam juz pare w domu ale takiego fajnego jeszcze nie widziała który tak lezy. po prostu idealny!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

w niemieckim ebayu jesli chcesz dam ci namiary.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

ja poprosze o namiary a jaki koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=9308164566&ssPageName=MERC_VIC_ReBay_Pr4_PcY_BIN_IT


koszt to 63 € plus przesylka ale moim zdaniem warto

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

dziękuje to sobie zamowie bo itak jade 12 do niemiec. a ty go juz masz? jaki materiał? jak go sie nosi? chodzi mi oto czy jest wygodny?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

gorsety sa z USA i sa dobrze zrobione no i wygodne pod warunkiem , ze nie zesznurujesz sie na maxa. Bylam wczoraj w nim na urodzinach mojego taty na maxa zesznurowana ( hihi) i po 6 godzinach go zdjelam ( bo juz nie moglam) nauczka na przyszlosc zeby tak mocno nie sciagac ale poza tym bylo ok no i talia jest boska
na slub kupie nowy mam nadzieje ze mniejszy bo schudne a na tym sie naucze w nim chodzic ( hehe) pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

hej julia a novadessous to jest firma produkująca te gorsety ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

nie na gorsecie pisze EMPIRE intimates made in the usa

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

:)dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

nie ma za co :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

2812julia napisał(a):

> a co wy na to????
> ja kupilam gorset pod suknie slubna i wyglada naprawde
> suuuuuuuuper, do tego robi bajeczna talie nawet do 12 cm mniej
> mozna sie zesznurowac jesli ktos chce. Naprawde polecam , w
> dodatku jest to orginalne i nadaje sie do sukni bez ramiaczek.


Julia,
a cycki z tego nie wypadną, jak sie ręce podniesie?
bo tak wygląda :]

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

ja to sie boje ze to troche splaszcza biust, no a jak by wyskoczyl to tez byloby ciekawie....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

nie "cycki" nie wypadaja ( daje gwarancje nato a wiem oczym mowie bo mam 80DD ) a co do splaszczania to owszem i bogu nich za to beda dzieki z moich 115 cm robia na max zesznurowane nawet 105 cm

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

Julia a mozna to gdzies w niemczech przymierzyc, bo ja to sie boje ze numer bedzie nie taki czy cos. Mieszkam w de wiec nie bylo by problemu.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

nie mozna ale ja zamowilam 1 nie pasowal po przymiarce i mi wymienili bez problemu i na wlasny koszt przyslali

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

albo ....mozesz mnie odwiedzic i moj przymierzyc :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bielizna pod suknię slubną?

ale taka talia to by mi sie przydała
ehh, marzenia :]

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszym rozwiązaniem będzie jak odwiedzisz etam.pl. Mają duży wybór, więc jestem przekonana, że znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam ten sklep z bielizną https://www.modisimo.pl/damska-bielizna Ogromny wybór i częste przeceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Młodym pannom o nieco bardziej obfitych kształtach na pewno przyda się bielizna wyszczuplająca. https://mybaze.com/pl/bielizna-wyszczuplajaca To wyjątkowy dzień i warto zadbać żeby wyglądać jak najlepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tam zamawiałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór odpowiedniej bielizny, zwłaszcza pod suknię ślubną wcale nie jest prosty. Musi dawać przede wszystkim komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zajrzyj tu https://podpowiadamy.pl/czy-bielizna-slubna-musi-byc-biala-jaki-kolor-bielizny-na-noc-poslubna/ i sprawdź, na co zwracać uwagę podczas zakupu i gdzie znaleźć dobrą gatunkowo bieliznę ślubną w atrakcyjnej cenie. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o bieliznę pod suknię ślubną, na pewno świetnie sprawdzi się body wyszczuplające z tego sklepu: https://orirose.pl/. Sprawdź, wydaje mi się, że pod tego typu kreację będzie jak znalazł. Warto mieć pewność, że podczas tego wyjątkowego dnia nic nie będzie nam nieładnie odstawało. Polecam to podejście wszystkim przyszłym pannom młodym!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...