ból nogi

witam! mam takie pytanko...od około 2 tygodni boli mnie prawa noga, szczególnie w nocy i nie wiem co mogło by byc przyczyną? w ostatnim czasie nie uderzylam się w nią ani nic podobnego... tylko pare lat temu mialam małą kontuzje... czy to może być przyczyną bólu? jestem w ciąży wiec zdjęcie RTg wykluczone....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ból nogi

ale badanie usg żył (doppler) możesz zrobić. dzięki temu można wykluczyć stany zapalne żył, zakrzepicę.
"przechodzona" zakrzepica może być groźna dla zdrowia.
ciąża może być też przyczyną żylaków - jeśli występowały w rodzinie, to istnieje ryzyko.
nie czekaj na dobre rady z forum.
idź do lekarza pierwszego kontaktu lub do chirurga naczyniowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ból nogi

Dwa tygodnie to nie aż tak dużo :) mnie akurat tez noga boli i to od lutego :/ a boli mnie, yyy, jakby to powiedzieć... na tym zgięciu przy przy kroczu? niedaleko vaginy. I często właśnie jak leże na boku. A zaczeło boleć gdy ginekolożka robiła mi usg, i jak włożyła to użądzonko do środka to jakoś tak to przechyliła czy co, że mnie zabolało i od tamtej pory właśnie boli, czasem mniej czasem więcej, czasem jak wstaje z łóżka to przez chwile chodzić nie moge, kuleje troche... I też nie wiem jaka jest przyczyna tego bólu, a też jestem w ciąży i niektórych badan nie moge zrobić. Ale myśle że może właśnie ta ginelolożka mogła coś mi tam uszkodzić, bo od tamtego czasu się tak zaczęło, nigdy wczesniej tego nie miałam.

No coż, życze tobie (sobie też :P) żeby jak najszybciej dowiedziec się co jest przyczyna bólu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Żele intymne jakie testowaliście? I jakie polecicie? (6 odpowiedzi)

Próbowaliśmy wiele. Pytam się tutaj głównie o żel zwiekszający doznania. Niestety ale te...

Polecony proktolog prywatnie -ratunku hemoroidy!! (11 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem w 8 m-cu ciąży i zrobiły mi się strasznie bolesne hemoroidy, są nie do...

Dieta (23 odpowiedzi)

Szukam sprawdzonych diet.. Tak 1000-1200 kcal..Możecie coś polecić? :-)