brak profesjonalizmu

Byliśmy klientami biura. Osoba kontaktowa nie miała informacji na temat opłat, dostępności, wyposażenia, metrażu. Po otrzymaniu potrzebnych danych zdecydowaliśmy się na zakup. Biuro zapewniło nas o sprawnym przebiegu transakcji. Przygotowanie niezbędnych dokumentów do sprzedaży zajęło 2 miesiące-z dnia na dzień byliśmy zapewniani o poprawności działania, zwłoka była tłumaczona złym funkcjonowaniem wszystkich powiązanych instytucji. Otrzymywaliśmy wiele niesamowitych informacji: m.in. że na przelew międzybankowy czeka się ok. 1 tygodnia, dostarczenie korespondencji trwa ponad tydzień, itp. Z powodu przeciągającej się w czasie transakcji oraz nieprawdziwych informacji dostarczanych przez biuro kontaktowaliśmy się z prawnikiem. Biuro nie przygotowało nieruchomości do sprzedaży, na każdym etapie udzielało nam nieprawdziwych informacji dot. przebiegu transakcji. Dokumenty przygotowane przez biuro (umowy, protokół zdawczo-odbiorczy) zawierały błędy merytoryczne-w danych osobowych, kwotach.
Brak współpracy oraz nieuczciwe traktowanie klienta przez biuro naraziło nas na dodatkowe koszty, sprawiło, że transakcja przebiegła nerwowej, niesympatycznej atmosferze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: brak profesjonalizmu

Biuro nieruchomości,które nie ma układów w urzedach,ma mocno pod górke,ja prowadziłem sprzedaż w Poznaniu przez Agenta -Castle Nieruchomosci.Umowa warunkowa ,wydanie WZ i wszystko zajęło miesiąc ,ale wiem ,że biegali i dzwonili codziennie do urzędów.Mnie by się nie chciało.Zaraz bym opieprzyła te biurwy,leniwe.A oni wychodzili .:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0