Ania - opinia (1) Serdecznie polecam biuro Nieruchomości Kapitol. Profesjonalna pomoc przy... Ania Michał - opinia (1) Serdecznie polecam biuro Kapitał Nieruchomości, które uczestniczyło w... Michał Polecam !! (1) Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości KAPITOL. Transakcja sprzedaży mojego... Łukasz
brak profesjonalizmu (2) Byliśmy klientami biura. Osoba kontaktowa nie miała informacji na temat... A.L. Polecam!!! (1) Firma zdecydowanie godna polecenia - profesjonalne podejście do klienta,... Katarzyna Biuro godne polecenia (1) W 100% BIURO GODNE POLECENIA. CALA TRANSAKCJA PRZEBIEGLA SZYBKO I SPRAWNIE.... KASIA/KAMIL Dobra firma (1) W 2005 P.Bożena Muciłowicz sprawnie i kmpleksowo od prezentacji po notariusza... Edward Gorąco Polecam (1) Korzystałem z usług Pana Rafała pierwszy raz 4 lata temu. Jest on osobą... Łukasz odpowiedź na opinię "brak profesjonalizmu" (1) Byłam również klientem Biura. Reprezentowałam stronę sprzedającą. Nie zgadzam... MK Profesjonalna firma nieruchomości (1) polecam, niejednokrotnie korzystałem z usługi tej firmy,oraz korzystają... zbyszek profesjonalnie (1) Rzetelna kompleksowa obsługa Pan Rafał doradzał, pomagał na każdym etapie... M i G Profesjonalna, kompetentna, kulturalna obsługa (1) Przykład godny naśladowania. Skorzystam ponownie z usług tej firmy. Zygmunt Polecam zadowolony klient (1) Miła atmosfera ,profesjonalne podejście do klienta pełna obsługa prawna.W... Olga