Monika G - opinia (1) Dzisiaj miałam przyjemność korzystać z usług poradni stomatologicznej.... Monika G Milo, sympatycznie i profesjonalnie (1) Polecam bardzo fachowa opieka. beznadzieja (1) wczoraj o godzinie 7.15 się dodzwoniłem i chciałem się umówić na wizytę u... marcin
Recepcja - fatalna obsługa. (1) Fatalna obsługa na recepcji. Jedna z Pań wchodząc do budynku, krzyczy: ty... OOOA Czas oczekiwania, obsługa - nie polecam (1) Od jakiegoś czasu umówienie dziecka do pediatry w godz. "po pracy"... Pacjent IMED Jakas porażka (1) Umówiliśmy się z dzieckiem na wizytę i musielismy czekać bo było 1h... Krystian sslk - opinia (1) Jedyny mankament to obsluga Pań na recepcji.. sslk Nie polecam !!! (1) Zarejestrować dziecko o godz. 7.03 graniczy z cudem Następnego dnia ta sama... niezadowolona mama Stomatologa dziecięcego NIE POLECAM (2) Niestety ja nie polecam stomatologa dziecięcego,przegląd ząbków u niespełna... Maja Super ginekolog (1) Długo szukałam odpowiedniego ginekologa. Próbowałem zarówno w Gdyni jak i w... mgwizd generalnie polecam z małym ale (1) Z przychodni korzystam trochę ponad 2 lata (zarówno z wizyt NFZ i... MM Nie polecam - problem !!!! (1) Jestem pacjentka wraz z dzieciem od ponad dwóch lat i zauważyłam, że Paniom w... Pacjentka koniec poszukiwań (1) Byłam w trakcie szukania stomatologa dla swojego synka, odwiedziłam kilka... MDebska Stomatolog dziecięcy (1) Wybrałam się z córką do dr. Igielskiej... I przeżyłam szok i... Ewelina J. Dr Igielska (1) Jest super stomatologiem dziecięcym.Mój synek i córka chodzą do niej od 2... Justyna dr Igielska - pomyłka (3) Pani doktor (?) Igielska leczyla zęby mojego dziecka - chodziłam do niej a... AB Trudna współpraca na linii pacjent IMED (1) W ostatnim czasie w rejestracji IMED dzieje się coś dziwnego, Panie z... niezadowolony pacjent Polecam (1) Do Imedu zaczęłam chodzić jak byłam w ciąży. Bardzo dobra Pani doktor:]... Baika bezkonkurecyjny imed (1) byłam ostatnio u pani ginekolog która wykonała mi cytologie której niestety... d.m. A ja byłam ostatnio i polecam (1) A ja ostatnio byłam i nie mam na co narzekać. Rzeczywiście może musiałam... Mała Mi