Udałem się z rodziną do tego Centrum Nauki po raz drug, ostatni raz byliśmy tu pod koniec października. Lokalizacja świetna, można podziwiać panoramę miasta. Same atrakcje w budynkach też okazały się ciekawe dla naszych dzieci. Animatorzy tam pracujący byli pomocni, zwłaszcza Ci na wystawie geograficznej-.Dobrze by było zamieścić informacje o predkosci obrotu ziemi. Niestety niezadowolona pani ochroniarz wywołała niesmak u mnie i u żony, która twierdziła, że nie ma możliwości skrócenia drogi na główny parking, podczas gdy się ubieraliśmy do wyjścia przeprowadzała kilka osób "krótszą drogą". Od czego zależy ta wybiórczość wśród klientów? Atutem też by było, gdyby była milsza dla gości, pamiętam, że gdy byliśmy ostatnio to pracowała tu inna pani, która uśmiechała się, zagadała i opowiedziała kilka informacji na temat tego miejsca, a w jej przypadku w chwili wchodzenia do budynku owa pani z koleżanką była na papierosie przed budynkiem i wyrażała się dosyć niepochlebnie na temat zwiedzających, wraz ze słowami niecenzuralnymi. Zwróciłem na to uwagę, ponieważ dbamy o to aby nasze dzieci były dobrze wychowane.. taka sytuacja wg mnie nie powinna mieć miejsca w centrum nauki.