Mr T - ocena (1) Fatalna obsługa. Nieodśnieżone chodniki. Nie działa parkomat. Mr T Nie z krwi, a z duszy i serca - opinia (1) Uwielbiamy! Moje dzieci wolą od Centrum Nauki Kopernik Nie z krwi, a z duszy i serca Slawomir - opinia (1) Piękny obiekt, wspaniale utrzymany. Jedynym minusem jest trudny dostęp dla... Slawomir
Brak informacji (1) Całkowita porażka, klimatyzacja i zimno, kazali zdjąć buty, akademia pana... Tom Miało być "drugie Centrum Nauki Kopernik" a wyszło jak zawsze (1) Byliśmy tam w wakacje, spodziewaliśmy się ciekawych eksperymentów naukowych,... Radek Świetne miejsce dla dzieci i dorosłych (1) Byliśmy dziś po raz drugi w życiu i było chyba nawet lepiej niż za pierwszym... aga Wspaniale miejsce (1) Byłam z synem.jezeli chodzi o kolejki..brak. kupiłam bilety dzień wcześniej... Ewa Nerwy i brak informacji (1) Latem nie polecam. Kupiliśmy bilety na stadionie żeby nie stać w kolejce po... Dmgr centrum hewelianum (1) Udałem się z rodziną do tego Centrum Nauki po raz drug, ostatni raz byliśmy... Janusz Wspaniałe miejsce (1) Zabawa i nauka na kilka godzin! Usytuowanie w fortach dodatkową atrakcją... Dominika Tragedia (2) Dojazd dla osoby niepełnosprawnej nie wspominając o parkingu dla takiej osoby... Piotr Pierwszy maja w centrum Hewelianum!! (2) Jestem świadom, że stara zabudowa nie pozwala na dowolne ustawienie... Marek Rewelacja! (1) Mojej córeczce zorganizowałam tu 7 urodziny. Wspaniała atmosfera, bardzo miła... Ika Świetne miejsce! (1) Zacznę od minusów bo tych mniej :P Słaba informacja, proponuję zawalczyć w... FANKA Nieprawda że dobre dla każdego. (1) Byłem z moimi siostrzeńcami (6-latkiem 8-latkiem i 11-latkiem) i szczerze to... wujek_sam Polecam (1) Świetna zabawa dla dużych i małych POLECAM Maciej Pomysł trafiony, realizacja jak zawsze- fatalna (2) Europejska Noc Naukowców pomysłwarty polecenia i prosze go powtarzać jak... aga