ceramika - gdzie?

ostatnio zapałałam żądzą oddania się sztuce (to bezpieczniejsze i rozsądniejsze niż oddanie się mężczyźnie :-))). I chciałabym zapisać się na jakieś warsztaty ceramiczne, bo pasjonuje mnie glina. Może znacie jakieś instytucje z Gdańska, które zajmują się organizowaniem takich kursów?
Byłabym wdzięczna za informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ceramika - gdzie?

wiem ze kiedys latem sie takie "kursy ceramiki" odbywaly w ramach "matarni"- w sensie monaru czy jak oni sie tam nazywaja w gda.. ale to jest dopiero w wakacje .. ale moze warto zapytac ludzi ktorzy handluja ceramika np w gemini w gdyni na "jarmarku" ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ceramika - gdzie?

Ja widziałam stoisko z glina w Sopocie, na Monciaku, w takim sklepiku o kształcie kiosku. W pobliżu fontanny. Jak staniesz twarzą do morza to będziesz go miała po lewej stronie. Tam zapytaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ceramika - gdzie?

chyba w plamie na zaspie jest taki kurs ale dokładnie nie wiem :(
zadzwoń tam - klub osiedlowy plama
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ozdobną ceramikę oferuje sklep CER-RAF. Polecam ich ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (5 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...