chirurg dziecięcy Elżbieta Lichnicka opinie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Witam, czy któraś z Was była na wizycie z dzieckiem u chirurga dziecięcego dr Elżbiety Lichnickiej? Szukam opinii, z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: chirurg dziecięcy Elżbieta Lichnicka opinie

Od lat chodzę z dziećmi do dr Elżbiety Lichnickiej na wizyty prywatne i jestem bardzo bardzo zadowolona a przyjeżdżam na wizyty do Wejherowa az z Gdyni i nie poszłabym do nikogo innego.Wcześniej trafiałam do innych chirurgów dzieciecych ale tylko doktor Lichnicka wszystko chętnie wyjaśnia i wytłumaczy, jest bardzo dokładna i delikatna dla dzieci i poświęca dużo czasu na wizycie.Jak jest to konieczne tak jak raz się zdarzylo w przypadku większego zabiegu naszej Amelki to stosuje takiego "głupiego jasia" żeby się nie bała i nie bolało. Kiedyś nawet sama potrzebowałam dać sobie wyciąć takiego pieprzyka na twarzy i też poszłam z tym do doktor i jestem bardzo zadowolona.Tak więc z pewnościa polecam innym.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: chirurg dziecięcy Elżbieta Lichnicka opinie

Również polecamy, a byłam z mężem u Pani doktor Lichnickiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Niegrzeczne dziecko - ratunku (31 odpowiedzi)

Witam. Mam synka, który od urodzenia był dzieckiem "głośnym i krzyczącym". Np jeśli było...

Jaki wózek lepiej (26 odpowiedzi)

Podoba mi się taki...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (96 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....