cieśnia nadgarstka

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko chirurg pomoże w tej kwestii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieprawda, ja jestem już po zabiegu operacyjnym na cieśń nadgarstka i ból znowu powrócił od roku po zabiegu!! Nie polecam iść do chirurga. Spróbuj zabiegów fizjoterapeutycznych, ja chodzilem 2 miesiące temu na fale uderzeniową i ból zniknął całkowicie. Gdybym to wiedział wcześniej to w ogóle bym się na operację nie decydował, bo rekonwalescencja jest długa i w moim przypadku operacja nic nie dała. Na fale chodziłem w Gdyni na Krasickiego, polecam bo cena przystępna jak na ten zabieg a bardzo fachowo i miło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy dużo zabiegów fali uderzeniowej musiał Pan wziąść i czy efekt się utrzymuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To czy cieśń wyleczyć operacyjnie czy nie powinien zadecydować specjalista. Oczywiście nie zawsze trzeba rękę kroić, bo są fizykoterapie czy właśnie fale uderzeniowe, ale wszystko zależy od tego jak bardzo zaawansowana jest choroba. Osobiście znam tylko 2 przypadki cieśni - własny i znajomego z pracy, więc nie jestem w stanie powiedzieć jaki sposób jest lepszy, bo ja miałem bezoperacyjne leczenie w prywatnej klinice handproject w gdańsku, a kolega miał operację na NFZ i oboje mamy się teraz dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też kiedyś myślałam że to mam. Mój lekarz wysłał mnie do reumatologa i okazało się że mam reumatoidalne zapalenie stawów - potem doszło do tego nogi i ogólnie wszystkie stawy. Często miałam dłonie w gipsie aby usztywnić nadgarstek i kciuka bo to bolało najbardziej.

Od siebie polecam zastanowić się nad turnusem w sanatorium, które specjalizuje się w leczeniu chorób reumatycznych:
https://www.sanatoriaslowacki.pl/terma-slowacki/pl/co-leczymy

Powinni Ci tam pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...