ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Patrzyłam wczoraj za kombinezonami zimowymi i jak zobaczyłam, że ceny wahają się od 115 zł w górę i porównałam z allegro to skłaniam się do allegro
Ngdy nie kupowałam nic na allegro i chciałam się zapytać jakie są wasze wrażenia.
Moi znajomi są generalnie zadowoleni. Choć może niekoniecznie kupowali ciuchy....
Czy wam dziewczyny zdarzyło się kupić jakiś badziew? np. ubranko miało być w dobrym stanie a było poplamione, przetarte...?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

ja uważam, że z używanymi rzeczami trzeba ostrożnie na allegro. Łatwo się zrazić

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

ja jestem fanką allegro :-) kupiłam tam bardzo duzo ciuszków dla syna , wybieram dobre firmy tak żeby mieć pewność że ciuszek jest z tych porządnych, sprawdzonego sprzedawce (zawsze sprawdzam komentarze jakie miał wystawione wczesniej czy nie miał negatywów ), jesli kupuje od SUPER SPRZEDAWCY to nie sprawdzam zamawiam w ciemno . Kupuje tak od ładnych kilku lat - nigdy sie nie nacięłam , nie wysyłam tez pieniążków jesli nie mam dobrego kontaktu ze sprzedającym (telefon, e-mail) licytuję zawsze na koniec aukcji :-). To tyle ....no ale napewno sa tam tez i oszusci trzeba byc czujnym . Jak narazie ja mam szczęście - ze wszystkich zakupów jestem zadowolona. szczerze powiem , że traktuję allegro jak jeden wielki ciucholand. Kupuje rzeczy nowe i prawie nowe lub uzywane w stanie bdb. Łatwiej mi się kupuje rzeczy dla dziecka gorzej dla siebie.Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

asia1980 napisał(a):

> Patrzyłam wczoraj za kombinezonami zimowymi i jak zobaczyłam,
> że ceny wahają się od 115 zł w górę i porównałam z allegro to
> skłaniam się do allegro
ga.com/p/dev054pbs__.png


Z tego samego powodu kupiłam kombinezon na allegro. Kosztował połowę tego co w sklepie. Był w bardzo dobrym stanie.
Robiąc zakupy na allegro stosuje te same zasady co Rybalon. Do tej pory było wszystko o.k. Tak więc według mnie zakupy na allegro to bardzo dobry pomysł pod warunkiem, że jest się ostrożnym.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

Ja również korzystam z serwisu allegro od kilku lat i jeszcze nigdy się nie naciełam.
Co do ciuszków to wszystkie kupiłam na allegro nowe i używane i jestem zadowolona.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

ja też jestem bardzo zadwolona z allegro, można kupić naprawdę fajne ciuszki za okazyjną cenę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

ja również jestem bardzo zadowolona z zakupów na allegro. Kupiłam tam nie tylko ciuszki ale i łoże małżeńskie ;) Sama również sprzedaję także myślę,że warto. Bo tak jak któraś z Was powiedziała,że można kupić coś czasami nawet połowę taniej:)

Pozdrawiam!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

Ja korzystam i kupuję zarówno używane jak i nowe ciuszki, nie zdarzyła mi się jeszcze żadna przykra historia, łóżeczko też planuję kupić na allegro, bo jest po prostu taniej :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

a materac?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

łóżeczko razem z materacem i szufladą :) materac kokosowo-gryczany, opinie na jego temat są podzielone więc przetestuje i zobaczę, jak nie będzie ok to kupię piankowo kokosowy

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

no właśnie rzuciłam wątek materaca również, bo już zgłupiałam czytać rożne informacje na necie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

Wychodzę z założenia, że i tak wszystko trzeba przetestować na sobie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

piri napisał(a):

> łóżeczko razem z materacem i szufladą :) materac
> kokosowo-gryczany, opinie na jego temat są podzielone więc
> przetestuje i zobaczę, jak nie będzie ok to kupię piankowo
> kokosowy
>
>

jesli nie bedzi eci odpowiadał albo maluch nie bedzi echciał spac na gryczanym to przeciez mozna odwrócić na drugą stronę i bedzie kokos :) Tak zrobiłą moja znajoma bo córeczka przyzwyczaiła sie do płaskiej powierzchni kokosowej

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

asia1980 napisał(a):

> a materac?
> image

materac kupiłam własnei na allegro gryka - pianka - kokos

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

ja też kupiłam trochę na Allegro. Trzeba jednak dokładnie patrzeć na sprzedającego i opinię o nim oraz prosić o duże fotki ciuszków.

swietne znalazłam tez forum:
www.noworodek.pl
tam wiele dziewczyn sprzedaje ciuszki po swoich dzieciaczkach za bardzo niskie ceny ( niższe niż na allegro) i w super stanie. Polecam to forum bo naprawdę warto tam kupować.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

Asia, znalazłam na allegro.
http://www.allegro.pl/item242616872_markowy_kobinezon_0_3_mcy_hurtownia_wyprzedaz_.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

dzięki,
już upolowałam jeden kombinezon na allegro dla maluszka,
czekam na dostawę:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

Ja często kupuję na allegro
wczesniej sprawdzam komentarze sprzedającego

jak do tej pory nie zraziłam się do nikogo
jedynie do poczty polskiej (priorytet czasami dla nich nie istnieje) :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

Co do Poczty Polskiej to szkoda gadać.
Na paczke czeka się ponad tydzień (priorytet)
Ostatnio na paczke z Rumi czekalam 6dni!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

Ja na adidasy dla męża czekałam ponad 2 tyg!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ciuszki z allegro-czy to dobry pomysł?

Nie tylko allegro ale warto tez odwiedzic komisy dziecięce.

Odnośnie kombinezonow , to ja zakupiłam własnie jeden duży zimowy z otworem na pasy do fotelika za 39 zlotych, dwa cieńsze za 14 zł firmy Next oraz wiele innych fajnych ciuszków Gapa, Disneya i Mothercare.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...