co zastosować miejscowo na pryszcze?

Macie patenty, żeby pryszcze ("podskórne gule") szybciej znikały?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Zaiwestuj w tabletki z bratkiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

żeby szybciej znikały?

z tego co wiem, żeby się przestały pojawiać musisz zacząć się częściej myć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

nie wiem skąd dwa minusy - rozumiem, że to dziwnie zabrzmiało ale wcale nie żartowałem :D

myj twarz początkowo 4-5x dziennie używając np.:
http://www.superkoszyk.pl/garnier-czysta-skora-zel-200-ml-oczyszczajacy-odblokowuje-pory.html

polecam bo z doświadczenia wiem, ze skuteczny
potem - jak boisz się o cerę - możesz zmienić na jakiś słabszy specyfik i/lub zmniejszyć częstotliwość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Traktowanie problematycznej skóry częstym, wysuszającym ją myciem środkiem z SLS, którym powinno czyścić się maszyny ze smarów a nie ludzką skórę? W odpowiedzi będzie się przetłuszczać i zapychać jeszcze bardziej.
Mycie twarzy delikatnym środkiem (bez SLS) dwa razy dziennie w zupełności wystarczy.

Punktowo na wypryski można stosować pastę cynkową z kwasem salicylowym albo maseczkę z aspiryny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Całkowicie się zgadzam, że mycie często twarzy zrobi jeszcze gorzej. Pryszcze są pod skórą więc wysuszenie całej twarzy jest bez sensu. I do wycierania twarzy najlepiej używać ręczników papierowych bo na zwykłym jest pełno bakterii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Jeszcze pytanie jakie to są pryszcze bo z tego co ja zrozumiałam to chodzi o podskórne pryszcze twarde jak kamień, które siedzą gdzieś głęboko pod skórą. Bo to też różnica jak je traktować. Jeśli to są zwykle pryszcze, z których wychodzi potem ropa to trochę co innego :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

pytanie było o SKUTECZNY patent na pryszcze...
podałem skuteczny patent, który osobiście sprawdziłem na sobie

z moją skórą jest wszystko OK
czy Panie sprawdzały na sobie przez np 2 miesiące, że częste mycie takimi środkami niszczy/wysusza skórę - NIE... bo pewnie przeczytałyście gdzieś, że tak jest i nawet nie próbowałyście ;)
z moją skórą wszystko zawsze było ok, nigdy nie pękała, nie było żadnych (poza pryszczami) niedoskonałości i wciąż tak jest - mimo częstego mycia w/w środkiem za lat młodzieńczych - z wyjątkiem tego, że pozbyłem się pryszczy daaawno temu...

powodzenia życzę z innymi 'polecanymi' patentami ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Problem polega na tym, że różnią się jeszcze pryszcze np. trądzik młodzieńczy od trądziku dorosłych i od trądziku torbielowatego. Czasem nie wystarczy myć twarzy. Jeśli jeszcze mamy do czynienia z kobietą to tym bardziej jest to słabo wykonalne bo raczej ciężko w szkole lub pracy zmywac makijaż, myć twarz i znowu go nakładać :-) facetom wszystko wydaje się takie proste :-(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

no fakt, makijażu pod uwagę nie wziąłem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Często skóra przesuszona nadmiernym złuszczaniem warstwy hydrolipidowej zaczyna reagować wzmożoną produkcją łoju :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tabletki na trądzik - derminax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najgorsze co możesz zrobić swojej twarzy to dotykania jej nie umytymi rękami. Dotykamy,różnych rzeczy. Np klawiatury komputera, telefonu. Kiedy ostatni raz odkazalas telefon? Przenosi się bakterie na twarz, które powodują wypryski. Tak samo wycieranie twarzy ręcznikiem, ręczniki trzymany w łazience, nigdy nie wysychają do końca bakterie się mnożą. Twarz to tak mały kawałek że wysycha w minutę sam z samej wody.

Od siebie polecam również kosmetyki Purles:
https://bellita.pl/purles

Znajdziesz je w Bellita. Mają świetne składy oraz nie podrażniają cery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Tormentiol
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Proponuję zrobić badanie TSH i prolaktynę :)
Jeśli chodzi o miejscowe radzenie sobie z problemem to dermatolog kiedyś przepisała mi maść duac chyba i pomagała.
Z domowych sposobów- wysuszać np. spirytusem salicylowym, a na noc smarować maścią ichtiolową ma brzydki brązowy kolor i śmierdzi, ale pomaga :) Tylko najlepiej przykleić na to jakiś plaster albo coś aby nie wytrzeć w pościel :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Padło wyżej pytanie o rodzaj pryszczy. Tak jak dziewczyny się domyśliły, chodzi o głęboko umiejscowione, twarde i bolesne pryszcze "hormonalne", na które na pewno często mycie nie pomoga. Cera nie jest tłusta sama w sobie, tu nie chodzi o nadmiar sebum ani brud, tylko raczej o nadwrażliwość cery na androgeny. Pytałam o sposoby na szybsze pozbycie się takich pryszczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

a, to o takim czymś chyba nawet jeszcze nie słyszałem...

na pocieszenie:
moja pierwsza ex kiedyś zapytała, czy nie przeszkadzają mi jej niedoskonałości... oczywiście odpowiedziałem, że nie...
ale dopiero po paru latach czytając jakąś etykietę żelu do twarzy dowiedziałem się, że chodziło jej o pryszcze ;)
także nie przejmuj się, bo nikt ~względnie normalny nie zwraca na to uwagi ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Spróbuj tej maści ichtiolowej ona "zbiera" ta ropę, która siedzi w środku tak jakby w jedno miejsce i często po paru dniach da się takiego pryszcz wycisnąć. I co najważniejsze jak jest świeży to nie próbuj go wyciskacz bo może się "rozlac" w inne miejsce i zaraz wyjdzie ci następny obok.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Również polecam tą maść, sprawdzona i działa :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Dziękuję, wypróbuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

U mnie świetnie działa Benzacne, kiedyś stosowałam go na całą twarz, ale zbytnio ją wysuszał. Teraz stosuję go tylko na pojedyncze wypryski i u mnie się sprawdza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Benzacne jest spoko ale nie koniecznie działał w moim przypadku na takie podskórne guzy. I trzeba uważać z ciuchami, ręcznikami i pościelą bo odnawia kolory :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

co to znaczy odnawia kolory?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

pewnie miało być *odbarwia*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Tak, miało być odbarwia :-( kochane T9 czasem nie rozumie swojej pani :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

ja smarowalam na noc mascia 'trybiotic'
faktycznie pomaga zmniejszyc "gule" i juz rano widac roznice

pozatym polecam kupic podklad do cery tlustej apteczny np vichy normaderm teint, zel do mycia twarzy porzadny np la roche posay effeclar i ewentualnie jakis tonik i krem do cery tradzikowej (apteczny) np. z firmy SVR

przemywac buzie tonikiem po kazdym myciu, buzie czyscic szczoteczka do twarzy (z rossmana np) i robic sobie maseczki jakies oczyszczajace

aha i mi pomaga solarium, moja mama cale zycie na mnie krzyczala i mowila, ze jestem glupia bo solarium pomaga "na chwile", a pozniej pryszcze wywala z podwojna moca ale.... jej gadanina nie sprawdzila sie, a korzystam z solarium od 10lat, znikaja przebarwienia, znikaja pryszcze, generalnie rewelacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Solarium jest niezdrowe, lepiej po prostu spróbować się trochę opalić. Korzystanie z solarium zwiększa ryzyko na czerniaka (nowotwór ZŁOŚLIWY skóry) aż o 50% a korzystając raz w tygodniu, zwiększa szanse tę szansę o 150%. Trzeba najpierw poczytać bo same promienie UV (UVA/UVB) mogą pomagać ale i szkodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pryszcze wracają. A potem się budzisz z pomarszczoną twarzą jak rodzynek. Solarium i nadmierne opalanie się MEGA SZKODZĄ SKÓRZE.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Proponuje jeszcze kupić masc duac, tylko trzeba mieć receptę. Ja kiedyś miałam i pomagało, potem o niej zapomniałam a teraz... miałam dwa ogromne wulkany na czole, posmarowalam ta maścią u bratowej i... po nocy o 1/2 mniejsze :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

dzięki za sugestie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

najlepiej ... wyciskać. ale trzeba oczyścić skóre a potem ją odpowiednio zabezieczyc zeby czerwone slady nie zostaly, polecam takich kilka rad - podsylam link https://drive.google.com/file/d/0ByV72KfoyBPgV1h6ZzlDWGdMZ2c/view tu wszystko opisane krok po kroku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

nie wolno wyciskać takich podskórnych ropni!!!!! to nie są takie zwykłe pryszcze ;/ ich się nie da wycisnąć, nie masakrując sobie połowy twarzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Mam pytanie. Czy ktoś stosował serum na twarz Sevolium? Próbowałam już wielu kosmetyków. Teraz moja dermatolożka poleca mi te bo mówiła, że u jej wiellu pacjentów wystąpiła po nim znaczna poprawa kondycji skóry Jak jest u Was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Kupuj śmiało. Najlepsze. Stosowałam przez dwa miesiące i na oko udało mi się za jego pomocą usunać jakieś 3/4 pryszczy A było naprawdę źle. W pierwszym miesiącu nakładania sevolium miałam okres wysypu ale już na pocątku drugiego miesiaca twarz była o wiele spokojniejsza, pryszczy jest mniej. Tak więc była to jedna z lepszych decyzji kosmetycznych jakie podjęłam w ostatnim czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Ja polecam żel/płyn Davercin, możesz pójść do dermatologa i poprosić o receptę, minusem jest to że po jakimś czasie skóra się przyzwyczaja i trzeba szukać innego środka, ale jeśli nie będziesz używać go nagminnie to będzie ok :) mi pomogło nawet na zapalenie mieszków włosowych, więc radzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Najlepszy kosmetyk na pryszcze jaki stosowałam Wcześniej bardzo dużo sobie o nim czytałam bo sporo o nim dziewczyny piszą na forach kosmetycznych. Długo się jednak zbierałam abykupić. W koncu jednak dorwałam go w swoje łapki i powiem Ci,że wszystko co o nim piszą jest prawdą ponieważ naprawdę tak dobrze wpływa na cere i niweluje pryszcze. Jest bardizezj spokojna, nie jest tak spięta no i nie wysakuje mmi tyle wulkanów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: co zastosować miejscowo na pryszcze?

Polecam też stosowanie peelingu z korundem - korund w proszku kupisz za grosze na http://zrobsobiekrem.pl
mieszasz z dowolnym zelem do mycia twarzy, idealnie wygladza i oczyszcza skórę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.Ja stosuję olejek z drzewa herbacianego (pisałam o nim na moim blogu - nazwa -> autor) oraz miejscowo i na całą twarz darsonval.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejek z drzewa herbacianego u mnie świetnie się sprawdza na siniaki na paznokciach. Na pryszcze używam żelu mediqskin, po którym szybko znikają. Działa, ale nie wysusza skóry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo zastosuj nonacne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a nie lepiej będzie o to zapytać dermatologa? On na pewno będzie wiedział co w tym przypadku jest najskuteczniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przede wszystkim dieta + ćwiczenia, a jeśli chodzi o pielęgnację to postaraj się zacząć stosować tylko i wyłącznie produkty naturalne. Niestety większość kremów, żeli, szamponów, mydeł jest wyposażone we wspomniane tutaj slsy, sztuczne konserwanty.
Moja pielęgnacja obecnie opiera się w zasadzie na 2 produktach: maści cynkowej i kremie Sevolium (jeśli chcesz, możesz poczytać o nim na medme.pl) : )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bioliq ma fajne kosmetyki punktowe na zmiany skórne. Pamiętam też że moja mam jak jej wyskoczyło coś na twarzy to smarowała punktowo pastą do zębów, która wysusza takie zmiany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejek z drzewa herbacianego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maść cynkową. A tak na całą twarz dobry jest krem sevolium, też ma w sobie cynki i wiele innych naturalnych składników.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie dostane Sevolium? W jakiejś aptece? Tribiotic już nie wystarcza, coraz więcej krost.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja sevolium używam od około 2 miesiecy, wcześniej piłam bratek, stosowałam maść z propolisem i nie ma większej poprawy. Mam obrzydliwe pryszcze i już mam tego dość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sevolium można zamówić ze strony http://sevolium.pl/ ewentualnie z allegro. Kilka dni i jest, także też w sumie spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a wiadomo jak jest z nim i zapychaniem porów? tak samo czy jeżeli nałożę te sevolium to jak będzie z makijażem? on jest tłustawy jak maść z wit a czy inne tego typu? do czego można go przyrównać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie nie jest taki jak maści :p Bardziej ma konsystencję żelu, więc chwila moment i się ładnie wchłania :p co do makijażu to na spokojnie pierw nakładam sevolium, a po 2-3 minutach podkład i resztę.. nie zauważyłam żeby coś się ścierało ani nic takiego. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


już pomijając w sumie same kosmetyczne rzeczy bo jestem facetem ale jak on działa ten krem bo to jest jakiś punktowy czy normalnie na twarz go nakładasz i w sumie czy nie będzie widać go na skórze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


On jest normalnym kremem na twarz a nie maścią ichtiolową xD Smarujesz się tym sevolium na całą twarz i tyle.
P.S maść ichtiolowa jest strasznie przesuszająca, tłusta plus brudnawa w kolorze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

broń boże nie wyciskaj. najlepiej zostawić w spokoju albo posmarować tribiotikiem zmieszanym z pastą cynkową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi pomaga tribiotic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim sposobem który jak dla mnie działa to przykładanie czosnkiem. Ale wiadomo dla każdego inaczej. Wypróbuj jakiś sposób z tego bloga: https://zyciebeztradziku.pl/domowe-sposoby-na-tradzik/ . Ja tutaj znalazłam sposób z czosnkiem. Masz jeszcze różne pasty czy maseczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dotykać twarzy. Pryszcze są często powodowane przez bakterie, które bytują na skórze. I które samodzielnie przenosimy na skore twarzy za pomocą dłoni, które wczesniej dotykają telefonów, laptopów czy innych rzeczy takich jak klamki. Przeciętny człowiek dotyka twarzy bezwiednie prawie 400 razy na dzien (serio....). Na poczatku moze być trudno opanować ten nawyk, ale warto, bo u mnie znacznie ograniczyło się przez to tworzenie pryszczy.

No i polecam bardziej zadbać o pielęgnację wewnątrz, niz szukanie na siłę kosmetyków. Pryszcze mogą wyskakiwać z powodu niewyregulowanych hormonów tak wiec dobrze jest przebadac się hormonalnie. Poza tym często mamy niedobory składników odżywczych. Warto jest się zastanowić nad dodatkową suplementacją. Pod kątem składu moge polecić tabletki Normatabs, pomagaja jeśli macie problemy z cerą trądzikową, bo ją uspokajają. Łagodzą powstawanie wyprysków, mam wrażenie,ze te które już się pojawia znacznie szybciej się goją. Najlepsze efekty widać tutaj po kilkumiesięcznym stosowaniu. Trzeba sie uzbroić w cierpliwość, ale warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi doradziła pani w aptece jakąś maść ale nazwy sobie nie przypomnę to na takie gule to też tabletki może?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może acnederm?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie,
chciałabym odświeżyć trochę temat. Ostatnio mam spory problem z pryszczami. Najwięcej pojawia się ich w okolicach noszenia maseczki (policzki, broda) myślicie, że może mieć ona na to wpływ? Maseczki piorę i prasuję praktycznie codziennie. Stosuję peelingi oczyszcające, kremy nawilżające, ale pryszcze jak rosły tak rosną. Jedyne co udało mi się znaleźć ciekawego to kosmetyki bakteriostatyczne. Wyczytałam o nich tutaj https://dbamozdrowie.org/jak-dbac-o-cere-tradzikowa-prawidlowa-pielegnacja-suplementy/ Sądzicie, że może mi to pomóc w zwalczeniu czy tam zapobieganiu pojawiania się nowych pryszczy? Jak znacie jakieś fajne, skuteczne kosmetyki z tej grupy to chętnie poznam ich nazwy bo dla mnie to zupełna nowość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do buzi to bardzo ważne jest , żeby myć ją dwa razy dziennie i zawsze myć ją po zmywaniu makijażu. Płyny micelarne nie zastępują mycia. Ja bardzo polecam emulsję micelarną do mycia z cetaphila i balsam. Mocno nawilżają skórę. A jeśli chodzi o wypryski to nakładanie kremu acne derm lub sudocremu mi pomaga, ale tylko punktowo , calkiem niezłe dzialanie mają rownież te plasterki https://www.cocolita.pl/cera-tradzikowa/pyunkang-yul-acne-hydrokoloidowe-plasterki-na-wypryski-15-sztuk Najważniejsza jednak w tym wszystkim jest dieta. Jak pozwolę sobie na więcej słodyczy, rzeczy octowych, mocno doprawionych, fast foodów to odrazu pojawiają mi się wypryski. Przeanalizuj swoją dietę, może to pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na takie podskórne gule to mi już tylko dermatolog pomógł, epiduo forte jest spoko, ale na receptę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

punktowo pasta cynkowa spoko działa ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kwas ichtiolowy, kwas azelainowy itp., ale jednak na całą twarz jak ktoś ma trądzik to polecam coś co reguluje sebum, działa antybakteryjnie i przede wszystkim nawilża (skóra sucha produkuje więcej sebum przez co mamy wiekszy trądzik, zapychanie się porów itp).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pamiętam nazwy ale w rossmanie kupiłam taki punktowy żel na pryszcze córce, a tak to znakomite sa kosmetyki z glinka zielona w składzie i na tłusta cerę i trądzikową z serii Botanical Clays
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pasta cynkowa- nie maść ,wysusza leczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej! Na pryszcze polecam zel punktowy firmy acnex ewentualnie olejek herbaciany. Do tego super dziala tez hydrolat lawendowy. Produkty te kupuje na stronie http://www.imbio.pl i szczerze polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...