ćwiczenia z niemowlakiem-gdzie w Trójmieście?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Witam.Jestem mamą rocznej Karolinki,po porodzie odłożyło mi się trochę ciałka tu i ówdzie...Chciałabym zapisać się na fitness,aerobic itp.z moją córcią.Czy ktoś z Was zna takie miejsce w Trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ćwiczenia z niemowlakiem-gdzie w Trójmieście?

Hm...jakby się zastanowić, to pełno masz ich wokół siebie. Wchodzisz na osiedle, przed klatką stawiasz wózek, bajbusa na ręce i rozpoczynasz trening...Na początek doradzam wybierać osiedla z blokami czteropiętrowymi. Seriami....5 wejść na IV piętro i 5 zejść...Potem minuta oddechu i powtarzamy. Potem etap drugi, dla zaawansowanych. Przenosisz się pod blok liczący 11 kondygnacji i stosujesz identyczną procedurę. Po miesiącu będziesz miała talię jak osa, płuca jak miechy i...ręce do ziemi...:-). Przepraszam za idiotyczną wypowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ćwiczenia z niemowlakiem-gdzie w Trójmieście?

hmm, w Trójmieście to nie wiem gdzie, ale podejrzewam że musi być takie miejsce...mieszkam teraz w Gliwicach i chodze tutaj do takiego własnie klubu fitness, tylko dla kobiet, gdzie mamusie mogą przyjść z dziećmi, którealbo mają zajęcia ruchowe albo są w świetlicy z opiekunkami

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ćwiczenia z niemowlakiem-gdzie w Trójmieście?

A tak na marginesie, roczek...chyba wiek niemowlęcy mamy za sobą. Masz już dużą pannę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ćwiczenia z niemowlakiem-gdzie w Trójmieście?

Wiesz ja chodziłam kiedyś-ale do roczku Malucha-chociaż wiem,że ze starszymi też przychodzą... Było bardzo fajnie.
Najlepiej wejdź na stronę szkoły rodzenia "Bobas" tam znajdziesz wszelkie namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ćwiczenia z niemowlakiem-gdzie w Trójmieście?

podaję ciekawą stronę, nie wiem czy Gdynia Cię interesuje:

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ćwiczenia z niemowlakiem-gdzie w Trójmieście?

AWF Gdańsk, moja kumpelka chodzi. bo my na basen :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ćwiczenia z niemowlakiem-gdzie w Trójmieście?

Dokładnie chodziło mi o to co napisała Rina.
Tak jak pisałam polecam z doświadczenia.
Poszukaj sobie jeszcze pod hasłem "szkoły rodzenia" bo pamiętam,że takie zajęcia były też w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ćwiczenia z niemowlakiem-gdzie w Trójmieście?

witam,dzieki wielkie za informacje,Gdynia jak najbardziej mi odpowiada.Bede jutro dzwonic do "Bobasa".Jeszcze raz wielkie dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

przedszkole "Zielona Dolina" na Jasieniu (6 odpowiedzi)

Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi opiniami na temat tego przedszkola? Jak personel, warunki,...

Wakacje z dziećmi (115 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku? (220 odpowiedzi)

Mam dwuletniego synka i wydaję się mi, że ostatnio sprawdza on moją cierpliwość głośnym krzykiem,...