czy coś dobrego będzie jeszcze z PO?

jestem strasznie zaskoczony poziomem PO in minus (tendencja negatywna trwa już kilka lat), ale to co się dzieje teraz przechodzi jakiekolwiek granice "udawania" pożądanej partii. chodzi mi o ostatnie zdarzenie z zamieszaniem wokół mieszkania Rosjan przy krakowskim przedmieściu.
Jak dla mnie - ewidentna prowokacja ze strony PO, aby PIS zrobił zadymę i było na kogo zrzucić winę za nieudane euro,
1) myślę, że mało kto kojarzył, że Rosjanie będą w pobliżu krakowskiego przedmieścia, ale dzięki czujnej Pani Mucha wie już o tym cała Polska
2) mało osób pamięta o tym, że jest obchodzona miesięcznica
3) niedużo potrzeba aby sprowokować elektorat PIS do zrobienia zadymy
4) bardzo fajnie będzie znaleźć winowajcę klapy związanej z euro, wszyscy skupią się na tym aby ukamieniować Kaczora
5) Tusk jak zwykle będzie nieskazitelny
6) logika podpowiada - jeśli Pani Mucha widziała w tym problem trzeba było reagować 0,5 roku temu a nie na 2tyg przed imprezę gdzie wiadomo, że nie da już się nic z tym zrobić - dla mnie ewidentnie "dowód", że nie chodzi tu o dobro Rosjan i uniknięcia rozróby

czy macie podobne odczucia wobec tej sytuacji?

PS nigdy nie głosowałem na PIS i nie będę, niestety ostatnie głosy zmarnowałem na PO, dla mnie absolutnie nielogiczne rządy, dla naszych rządzących 2+2=5 niestety
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy coś dobrego będzie jeszcze z PO?

Dlaczego głosowałeś wcześniej na PO?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy coś dobrego będzie jeszcze z PO?

PS:to nie żaden przytyk ani prowokacja - po prostu jestem ciekawy Twojej ówczesnej motywacji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy coś dobrego będzie jeszcze z PO?

PO jako partia (w szczególności Tusk, a wcześniej Rokita) wydawała mi się uczciwa i naprawdę chcąca coś zrobić dobrego dla Polski, Polaków. W skrócie nabrałem się na ich "ładne buźki i słowa" :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: czy coś dobrego będzie jeszcze z PO?

Ciekawe, ile jest osób takich jak Ty?
Ilu "młodym wykształconym z dużych miast" właśnie zaczynają odpadać łuski z oczu?
I - co najważnejsze - co Ci ludzie teraz wybiorą?
PiS? Raczej nie. Ludzie ulepieni z nienawiści do PiS-u raczej się nie "nawrócą".
Palikociarnia? Możliwe. Chociaż to jeszcze większy (tak o rząd wielkości) pic na wodę niż PO.
SLD? Może baaardzo młode osoby się na to nabiorą. Starsze chyba nie zapomniały...

A może ludzie zaczną myśleć samodzielnie i zastanowia się nad tym:
nie KTO, ale CO?
Może zaczną się zastanawiać nad PRAWDZIWYMI różnicami między czyimikolwiek poglądami?
A może jestem marzycielem?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy coś dobrego będzie jeszcze z PO?

Jesteś.
Poczytaj ordynację wyborczą.
Nie ma złudzeń.
Scool.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy coś dobrego będzie jeszcze z PO?

Nie da się kupić dobrych obcinaczek do paznokci za 2 złote
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy coś dobrego będzie jeszcze z PO?

Mucha;w starym kinie-''Pani Ministra tańczy".
Fajny wybór:
-Tusk-gość bez kręgosłupa,
-Kaczyński-zapiekły w nienawiści(chyba),
-Kwaśniewski-choroba charkowsko-filipińska,
-Palikot-niebezpieczny pajac herbu''Świński ryj'',
-Pawlak-przybysz z Matplanety.
Kogoś wybrać?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy coś dobrego będzie jeszcze z PO?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_OD0AM8dyV8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy coś dobrego będzie jeszcze z PO?

http://www.youtube.com/watch?v=GQBHf-Vqiyg&feature=related
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy coś dobrego będzie jeszcze z PO?

@ pit84

PO nie jest zadną partią polityczną. Jest wydmuszką polityczną powolaną, słyszeliśmy przez kogo, wyłącznie do reprezentowania interesu politycznego establishmentu postkomunistycznego i do zachowania status quo w obronie przed zmianami zagrażającymi establishmentowi. A że estsablishment polityczny dysponujący forsą i mediami stać na marketing i robienie wody z mózgów elektoratowi, to efekt jest taki jak widzimy. Wszyscy dostali cykora i twierdzą; "Nigdy nie głosowałem na PIS". To jest objaw paranoi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy coś dobrego będzie jeszcze z PO?

Nie paranoi, a zdrowego rozsądku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Gdynia - Na kogo głosować? (3 odpowiedzi)

Chciałem głosować na Szczurka ale wszyscy są do niego negatywnie nastawieni nagle, więc już nie...

To co było hasłem, staje się faktem. (5 odpowiedzi)

Pisiarze bardzo nie lubią tego hasła, które w dosadny sposób nazywało, co z nimi zrobimy. Na...

Fajnopolacy pochowali głowy w piasek (10 odpowiedzi)

Demokracja poszła się czochrać i co wy na to ? Maska spadła z Uśmiechniętj Polski ? I został...