czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

ja w 7 mcu jechalam i plywalam na kanu :) nocowalam pod namiotem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

jesli nie za daleko, to myślę, ze nie ma namniejszego problemu. w końcu wypocząć czasem trzeba ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Jedź :) Potem przez kilka miesięcy nie będziesz miała czasu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

jak sie dobrze czujesz to czemu nie?zalezy od samopoczucia:)i kondycji fizycznej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Nie sądzisz, że to lekarz powinien o tym decydować a nie forumowicze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Jak by mój lekarz decydował to by mnie z domu nie wypuścił bo jak po świętach zgłosiłam mu że mogę mieć rumień to powiedział po co gdzieś łaziłam.... No bo niby ciąża to nie choroba ale nic nie wolno. Zamknijmy się przed ludźmi bo przenoszą choroby, zwierzęta to niebezpieczeństwo, do kosmetyczki też nie wolno ️... Jak się kobietą dobrze czuje niech korzysta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Kochana... ja w 9 miesiacu jechałam 600 km na majówkę ;)
nad jezioro?! Idź pieszo! Może cosik przyspieszysz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

jak sie dobrze czujesz to czemu nie?

A co ma lekarz do majówki? No proszę Cie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

bez przesady z tym lekarzem chyba sama umie ocenic jak się czuje. Tak do lekarza z byle g... byle by tylko kabze nabijać co za bezsens!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

może ten Michał to ginekolog i chętnie by skasował stówkę żeby powiedzieć kobiecie, że może jechać, hehe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

z dlaczego nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

my mieliśmy plany na majówkę-też byłam wówczas w 8m-cu, ale okazało się że mam zagrożoną ciążę i nie mogę jechać-musiałam leżeć i bałam się byc daleko od szpitala. A jeśli Ty czujesz sie dobrze i wszystko jest z ciążą ok, to nie masz się nad czym zastanawiać!
A lekarzowi nic do tego! :) Każdy jest kowalem swojego losu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

No pewnie,jak się dobrze czujesz to czemu nie.Ja wyjeżdzam na dłuższy wyjazd w połowie maja nie zadaleko abym wrazie czego mogła wrócić do szpitala,będę w połowie dziewiątego miesiąca.W końcu to ostatni wyjazd przed narodzinami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

jesli wszystko jest ok, to tez bym pojechala. moze nie pod namiot ale wycieczka-czemu nie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Pewnie jedz! Potem z czasme może byc kiepsko :)

Ale na wszelki wypadek torbę szpitalna wez :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Nie, ten Michał to nie ginekolog tylko ojciec dziecka, który przeżywał ciążę Żony i odpowiada na pytanie z perspektywy faceta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

bez przesady kobieta w ciązy to nie jajko tylko dalej kobieta i jak się dobrze czuje to nie powinna sobie wiele odmawiac bo po porodzie będzie musiala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Zakładam (może błędnie), że gdyby autorka pytania dobrze się czuła to by nie miała wątpliwości i nie zadałaby takiego pytania. A skoro zadaje to ma wątpliwości i wg mnie w takich przypadkach dobrze byłoby iść do lekarza i jego zapytać o zdanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Ja w 7mcu jechałam 1200km do Belgii na 2 tygodnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Dlaczego powinien zdecydować lekarz? Bo on najlepiej stwierdzi, czy ciąża jest zdrowa.

Jeśli jest - spokojnie można jechać i pławić się w jeziorze. W końcu tatuś dziecka będzie pod reką, telefon komórkowy też?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

mysle, ze gdyby cos bylo nie tak z ciaza, to na pewno zalozycielka watku by o tym wiedziala, w koncu chodzi sie do lekarza co miesiac :) jesli na wizycie kontrolnej cos wyjdzie "nie tak" to na pewno dziewczyna sie o tym dowie i zrezygnuje z wyjazdu, ale jesli bedzie wszystko ok, to nawet bez pytania mozna jechac :) tylko na siebie uwazac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

To w takim razie skoro wszystko jest ok to po co pytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Kurcze, w ciążach same jasnowidzki, że mnie to ominęło, może w totka bym wygrała ;)

Mnie się nagle szyjka skróciła i zrobiło 1cm rozwarcie, nie miałam o tym pojęcia. Gdybym nie była panikarą i nie łaziła do lekarza co rusz, jeszcze przez dwa tygodnie bym się o tym nie dowiedziała (tyle brakowało do comiesięcznej wizyty).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

no coz, szyjka moze sie skrocic dzien po wizycie wiec... takich rzeczy czasem sie nie przewidzi...ja w poprzedniej ciazy tez latalam do lekarza co 2 tygodnie i tez mialam widmo skrajacej sie szyjki, schodzacego lozyska i bog wie czego jeszcze i dopiero teraz widze jak przesadzalam...

a po co dziewczyna zadala pytanie? bo bedac w pierwszej ciazy czlowiek nie ma pojecia co mozna, czego nie, co jest normalne a co nie... taka "madrosc" przychodzi wraz z doswiadczeniem...stad pytania o wyjazdy, co mozna jesc a czego nie, czy mozna latac samolotem etc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Jas ja jezdzilam w 9 miesiacu nad jezioro ale na wszelki wypadek sprawdzalam gdzie jest najblizszy szpital :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

Oj:)
Ja w pierwszej ciąży 2 tyg po terminie pojechałam na spotkanie ntegracyjne z pracy,pojechałam z męzem w razie co:)
Było to za Kościerzyną, do najbliższego szpitala spory kawał,ale świetnie się czułam:) Torba w bagażniku i tyle, wróciliśmy późnym popołudniem:)
I jeszcze przez najbliższe 7 dni nic się nie działo;)

Zależy od kobiety,nastawienia,strachu,samopoczucia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ??

ja jechałam w 8 miesiacu :0 do Krynicy Morskiej :0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ile potrafi wasze dziecko? 3 latka... (19 odpowiedzi)

Nasz Filip we wrzesniu skonczy 3 latka. Ale jego rowiesnicy w lipca i sierpnia potrafia duzo...

Adwokat- rozwód- podział majatku (60 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

Dziecko nie mówi (2 ,2 lat) (71 odpowiedzi)

Witam mam synka 2 lata i 2 miesiące i niestety nie mówi czy już pora do logopedy? A jak było u...