czy któraś z Was zna to miejsce?

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
chodzi mi o salon fryzjerski na ulicy jesionowej we Wrzeszczu. Po prawej stronie jest salon Wella (czy jakoś tak) i z zewnatrz wyglada fajnie. Czy któraś z Was była tam może lub słyszała jaki poziom usług świadczą? z góry dziękuję za odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy któraś z Was zna to miejsce?

hej,
JA kiedys chodzilam do salonu wella... teraz tam nie bylam, bo zmienilam salon, z ktorego jestem o wiele bardziej zadowolona. Znajduje sie w Manhatannie- salon WELKOM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy któraś z Was zna to miejsce?

dziewczyny, a znacie jakies fajne strony z fotkami fryzur. Chce zmienić kolor włosów, z jasnego blondu na ciemne - takie w kolorze pieprzu i do tego blond cieniutkie paseczki. Nie wiem jak mam opisać to o co mi chodzi fryzjerce wiec szukam jakies fotki. To dość drastyczna zmaina więc jeszcze sie zastanawiam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy któraś z Was zna to miejsce?

lorenka, w kwestii kolorow polecam Ci "galerie fryzur" na Stogach - wlascicielka to byla mistrzyni polski i ma wielki talent do koloryzacji - od lat zajmuje sie moja glowa i w lot lapie o co mi chodzi - a miewam zwariowane pomysly ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy któraś z Was zna to miejsce?

jak ma na imię ta czarodziejka? zdradź proszę/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy któraś z Was zna to miejsce?

byłam Roccialli Art :))) jest pieknie, cudnownie, nigdy wiecej nie pójde do innej fryzjerki. Odradziła mi tak drastyczną zaminę koloru włosów i mam dalej jasne. Świetnie obcięte, ułożone i pokolorowane :o))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy któraś z Was zna to miejsce?

a gdzie to jest i jak ta fryzjerka sie nazywala?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy któraś z Was zna to miejsce?

na Grunwaldzkiej prawie jak skręca się na Słowackiego w Gdańsk, mniej więcej na wysokości Lidla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy któraś z Was zna to miejsce?

a ile placilas za sciecie i pasemka? i jak nazywala sie ta fryzjerka?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy któraś z Was zna to miejsce?

wysyłam Ci maila :o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy któraś z Was zna to miejsce?

czytałam o waszych fryzjerkach..i czy też byś mogła przysłać mi na maila jej namiary dzięki wielkie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.