czym wybielić zęby

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

polecam profesjonalnie u stomatologa super w denticare na kolobrzeskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

no właśnie też o tym myślałam swego czasu, ale bałam się, że jak ktoś pije sporo kawy, to po wybielaniu zęby jeszcze szybciej zżółkną...

a teraz w ciąży odzwyczaiłam się od kawy więc zobaczymy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

tylko nie zapominaj,ze w klinikach to jest zabieg rzedu nawet okolo 2000tys zl.:)
wiem,bo znajoma pracuje w takiej klinice jako asystentka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

Akurat ja placilam w denticare jakies 600 czy 700 zł naprawde warto fajna obsluga i ogolnie jestem zadowolona..mozna tez zapytac o nakladki wybielajace takie do domu...polecam dr zakrzewska naprawde mozna pogadac doradzic sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

Moja kuzynka wybielała zęby jakieś 4 lata temu, od tamtej pory nic nie poprawiała, (bo z tego co się orientuję zabieg trzeba powtarzać co 2 lata) pije kawę i pali papierosy, z zębami nic się nie dzieje, nadal są białe. Wiadomo nie idealnie, jak po wyjściu z gabinetu, ale nie ma żadnych zacieków, mocnych przebarwień, itp. :) także chyba też trochę zależy od zębów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

ja dawno temu używałam kupionej w aptece pasty Biała Perła, tanio ok. 60 zł i efekty naprawdę są, z tym, że dość uciążliwe przy stosowaniu- chyba, że siedzisz z dzieckiem w domu to żaden kłopot :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

ja wybielałam ząbki przed weselem...dentysta zrobil mi specjalny odlew szczeki i miałam do tego płyn wybielający za komplet odlew + 4 strzykawki czyli jakas 2 miesieczna kuracja płaciłam 500zł i naprawde działa, wszystko zalezy od tego ilo procentowy plyn przeisze lekarz ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

Ja wybielałam sobie zęby wgryzając się w pół plasterka cytrynki kilka razy dziennie. Zadziałało, a że lubię cytrynę, nie było to dla mnie uciążliwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

chylę czoła:)
az mi sie kwaśno w buzi zrobiło :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

ja wybielalam w gabinecie u dr podralskiego lampa. 800zl placilam a efekt juz rok sie utrzymuje. oczywiscie myje zeby po kazdej kawie i jedzeniu pasta wybielajaca elgydium
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

ja wybielalam ponad rok temu, dostalam taka sztuczna szczene zrobiona z odlewu moich zebow, efekt super ale krotko, bo tez poje duzo kawy i popalam, cieszylam sie bialymi zebami kilka miesiecy a teraz mam problem bo sie dziury co chwile robia:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

a jakieś domowe sposoby, jakaś super pasta. Nie ma za bardzo kasiory na gabinety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

Pamiętam jak moja babcie śp, szorowała wręcz zęby sodą oczyszczoną:)

Nie pamiętam, jakie miała te zęby, ale wiem, że zawsze jej każdy pytał, skąd ma takie białe zęby:)hehe

Ja bym się bała wybielania, takiego inwazyjnego-przecież to musi okropnie niszczyć szkliwo.:(

Chyba,żebym miała mega żółciaki, to bym zdała się na wszelkie metody;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

jest taka nowa pasta Blanx czy jakoś tak , w aptekach - podobno dobra tylko niestety każde wybielane czyni podobno zęby słabszymi :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

ja wybielałam u stomatologa (800zł).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

Ja ostatnio odkryłam paste Blenda-Met Pearl czy jakoś tak. Mąż pije dużo kawy i strasznie dużo pali - okropnie żółte zęby. Umył raz - Efekt widać natychmiast. Po paru razach wyglądało to jakby nigdy kawy nie pił, i zęby szorował 10 razy dziennie. - Jak dla mnie cudo. Do tej pory używał pasty wybielającej dla palaczy i efekty były marne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czym wybielić zęby

za mną od paru miesięcy chodzi pokusa wybielenia/rozjaśnienia ząbków - piję bardzo dużo herbaty i od tego pożółkły mi ząbki ale tragedii nie ma ) poszperałam na forum i widzę że polecają niektórzy pastę blanx. skuszona dobrymi opiniami chyba sama się skuszę ! podobno pasta ta jest NATURALNA ! z jakiegoś porostu !
"BlanX jest jedyną znaną pastą wybielającą, na bazie naturalnych składników, nie ścierającą szkliwa." Światowa Organizacja Zdrowia W.H.O.
"
http://www.cefarm24.pl/blanx-med-pasta-do-zebow-biale-zeby-100-ml-p16379.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam paski crest ze sklepu https://biale-zeby.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej wybielić w gabinecie dentystycznym, ale musisz wtedy zastosować się do białej diety na określony czas. Od siebie mogę powiedzieć, że jak będziesz w okolicach Warszawy to w Elektoralna robią bardzo porządnie i wyszedłem z białymi zębami, a efekt trzyma się do dnia dzisiejszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jedź do http://chatkamoniki.pl/jak-dbac-o-zeby-po-ich-piaskowaniu/ efekt jest znakomity.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra pasta wybielająca powinna pomóc!
Warto też odwiedzić dentystę i zasięgnąć opinii...
Jeśli chodzi o kwestię wybielania zębów, sam korzystam czasem z tej strony https://paski-wybielajace.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze względu na koszty postawiłem na ogólnodostępne pasty wybielające. Bardzo dobra opcja moim zdaniem, ale trzeba uważać, by nie przesadzić i nie doprowadzić do nadmiernego starcia się szkliwa. Dlatego dbam o odpowiednią pielęgnację i ochronę zębów, do czego wykorzystuję żel Haxyl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...