dar-han SZEWCO KLUCZ

Szewc Dorabianie kluczy Kaletnik

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego 20A

Wit - opinia (2) Polecam. Profesjonalne wykonanie usługi. Wit Marek - opinia (2) Dorobili mi klucz gdzie w innych punktach nie potrafili, a do tego super... Marek Monika - opinia (2) To chyba jedyne miejsce w Gdańsku, gdzie można wymienić kółka w walizce, w... Monika
Janina - opinia (2) Dziękuję bardzo! Po raz kolejny usługa wykonana na najwyższym poziomie.... Janina Bartek - opinia (2) Rewelacja, i cenowo i jakościowo. Będę wracać :) Bartek Mirosław - opinia (2) moja żona od kilku lat zanosi do pan Darka buty. To chyba jeden z najlepszych... Mirosław Kasia - opinia (2) Polecam !!! Szybko, sprawnie w przystępnej cenie. Korzystałam jeszcze z... Kasia Klientka - opinia (2) Serdecznie polecam! Nie tylko do typowych napraw, ale również bardziej... Klientka Roma - opinia (2) Super. Szybko tanio i bardzo dobra jakosc Roma Marek - opinia (2) Klucz gerdy dorobiony od ręki. Bardzo miła obsługa. Polecam Marek Mirek - opinia (2) Kluczyk z immobilizerem dorobiony od ręki. Pełna profeska. Miła obsługa.... Mirek Beata - opinia (2) Wszyty zamek w męża bucie bucie wygląda jak oryginał. Szybka realizacja... Beata Anna - opinia (2) Fleki wymienione na miejscu. Miła obsługa i dobre ceny Anna Bartłomiej - opinia (2) Gościu ma pojęcie w tym co robi. Dorobił kluczyk do auta na miejscu i w... Bartłomiej Sebastian - opinia (2) Profesjonalnie, szybko, do tego w bardzo miłej atmosferze. Sebastian M - opinia (1) Właściciel uratował mój ulubiony plecak oraz naprawił mi buty. M Szybko, dokładnie (2) Pan bardzo szybko i sprawnie dorobił klucze, wszystkie pasują Klient zadowolony Bardzo profesjonalnie (1) Dorobiłam klucze które gdzie indziej były bardzo drogie, Pan dorobił mi... Ewa