odchudzanie z Natur House -opinie

Cześć Wszystkim.
Dzisiaj byłam na wizycie w Natur House na Świętojańskiej w Gdyni.
Muszę schudnąć dużo, bo jakieś 30 kg.

Pani mnie zważyła, sprawdziła zawartość wody i tłuszczu w organizmie.
Potem dała mi dietę tzw. urozmaiconą na tydzień i ogólne zasady zdrowego żywienia.

Naprawdę chcę schudnąć i potrzebuję opinii osób, które z ich pomocy skorzystały?

Z góry dziękuję za info.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: odchudzanie z Natur House -opinie

Osobiście nie skorzystałam, chociaż też byłam na "pomiarach". Mnie to nie przekonuje głównie z uwagi na piguły, no i ten koszt...
Efekt można osiągnąć bez pigułek ale co kto lubi.

Mam natomiast kolegę który korzysta i faktycznie chudnie chociaż najszybciej schudł mu portfel:)
To bardzo długotrwały proces, kolega odchudza się z NH ok pół roku.
Ja z kolei czekam cały czas na zakończenie kuracji - ciekawi mnie czy po odstawieniu pigułęk nie trzaśnie go jojo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie z Natur House -opinie

Trzaśnie ,trzaśnie jak diabli Yooki.

Niestety tabletki mają zły wpływ na organizm.
Co z tego, że przyśpieszają metabolizm?

Sukcesem zachowania dobrej figury po diecie
jest "zaplanowany program żywieniowy" ,oraz
systematyczne ćwiczenia
Po jakimś roku , możesz "odstawić "ćwiczenia.
Nawyki żywieniowe muszą zostać na całe życie.

Obecnie potrzebujesz dobrego dietetyka i trenera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie z Natur House -opinie

zgadzam się kiedyś próbowałam suplementów NH, ale jak dla mnie za drogo. Polecam ćwiczenia i rozsądną dietę. ja odchudzałam się na diecie bardzo skutecznej i smacznej pod okiem pani dr. z Rumi. Dużo warzyw, chudego mięsa, ryb i nabiału, a do tego ruch :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie z Natur House -opinie

odchudzam sie z nh przez miesic schudlam 5 kg nie jestem juz mloda ichoruje na tarczyce co utrudnia chudniecie ale stosowanie sie do rad pani Edyty dietetyczki z Wroclawia przynosi efekty.NIE WYSTARCZY TYLKO MARZYC TRZEBA ZMIENIC NAWYKI ZYWIENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie z Natur House -opinie

Zgadzam się tutaj z JolkąFasolką na samych tabletkach i ziólkach , ktore tak naprawdę nie działają odchudzisz tylko portfel żeby zrzucić 30 kg potrzebujesz dobrego trenera on również ustawi ci dietę , bez wysiłku fizycznego ani rusz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie z Natur House -opinie

Jeśli ktoś z Was był u Dietetyka z Naturhouse to pewnie wie, że dieta nie opiera się na tzw " pigułach", ale w głównej mierze na nabraniu nawyków żywieniowych. Co bardzo istotne to cotygodniowe wizyty. Bez regularnej kontroli i mobilizacji odchudzanie zawsze kończy się tak samo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie z Natur House -opinie

polecam produkty Wellnes z oriflame, zainteresowanym podeślę info na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie z Natur House -opinie

Byłam tam z powodu odwrotnego, chciałam nieco przytyć (miałam niedowagę)a Pani, która powinno propagować ZDROWY tryb życia spytała "rozumiem, że chce Pani schudnąć? pomożemy" super....czyli dla kasy zrobią z Ciebie anorektyczkę... takie moje odczucie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odchudzanie z Natur House -opinie

Ja przez suplementy nabawiłam się hipoglikemi teraz nie mogę sobie z tym poradzić odrad?am wszystkim to świństwo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...