depilacja laserowa- opinie

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą maszynki a niestety depilator okropnie podrażnia mi skórę, to samo wosk :/ Czy depilacja laserowa jest dobrym wyborem? jakie są wasze opinie na ten temat? jak to wygląda, ile zabiegów jest koniecznych i czy faktycznie efekt jest długotrwały? Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi opiniami i mi doradzicie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: depilacja laserowa- opinie

Depilacji laserowej poddałam się parę miesięcy temu i zdecydowałam się na depilację linii brzucha. Poddałam się 4 zabiegom - były bolesne, ale do zniesienia. Najbardziej bolał zabieg ostatni, ponieważ wykorzystano w nim zwiększoną moc lasera dla osiągnięcia pożądanego efektu. Każdy zabieg trwał około 3 minut. Po depilacji skóra była zaczerwieniona i podrażniona, dlatego pani kosmetolog smarowała wydepilowane okolice tłustym kremem. Po praktycznie 2 dniach zaczerwienienie zeszło. Osobiście jestem bardzo zadowolona - myślę, że efekty warte swojej ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: depilacja laserowa- opinie

Ja jestem po pierwszym zabiegu w epi centrum we wrzeszczu. Póki co jestem pod wrażeniem efektu bo już go widzę :-) Zobaczymy jak będzie dalej. W przyszłym tygodniu ide na kolejny zabieg - po 7 tygodniach :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Penis opada w trakcie zbliżenia (29 odpowiedzi)

Od ponad trzech miesięcy jestem w związku. Od niedawna zaczęliśmy uprawiać seks i...pojawił się...

Najlepszy adwokat (10 odpowiedzi)

Dziwie się poprzednim negatywnym opinią. Nie zgadzam się z nimi. Pani Adwokat Halina Car jest...

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (402 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...