depilacja laserowa

Polecam w 100% depilację laserową w salonie Vectus na Marii Skłodowskiej Curie 3.
Uważam, ze to rewelacyjna metoda! Tyle lat walczyłam z niechcianymi włoskami. Są ciemne i były zawsze widoczne, a po tradycyjnej depilacji zawsze zostawały podrażnienia. Teraz już wiem, że jedynie depilacja laserowa przynosi mi dobry rezultat. Mam spokój na kilka miesięcy, nie muszę kupować maszynek i kremów. Laser prawie nie boli, nie podrażnia, a Panie wykonujące zabieg są bardzo profesjonalne i miłe - wszystko dokładnie tłumaczą.
Depilacja laserowa to najlepsze rozwiązanie dla szatynek i brunetek. Blondynki też nie będą narzekać! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę, że depilacja przy użyciu lasera w sprawdzonym gabinecie jest świetną opcją. Sama wykonywałam depilację laserową w Laser Delux w Gdańsku. Jestem bardzo zadowolona z efektów. W moim przypadku potrzeba było wykonać 6 zabiegów w odstępach ok. 2 miesięcznych https://www.laserdelux.pl/depilacja-laserowa tutaj macie kontakt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vectus to chyba obecnie najlepszy laser w swojej kategorii. Również miałam depilację Vectusem i polecam z całego serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny czy któraś była już na tym laserze Light Sheer infinity , widziałam ze jest to nowość ponoć i jest to najwyższa klasa jeśli chodzi o depilację. Podobno nie nie boli i robi się polowe mniej zabiegów, bo są dwie długości laserowe.Widziałam ofertę na grouponie , cytuje" Posiada aż dwie długości fali diody laserowej: 805 nm oraz 1060 nm i radzi sobie z trwałą eliminacją włosków jasnych, rudych, cienkich i tych osłabionych, np. po wosku czy pęsecie, jak również niweluje ryzyko poparzeń przy ciemnej karnacji. Laser posiada aż nowych 6 głowic z najmocniejszym systemem chłodzenia, który wręcz mrozi skórę w trakcie zabiegu laserowego, co gwarantuje bolesną i trwałą depilację." Co o tym sądzicie ? warto za to płacić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałam, że light sheer nie jest zbyt dobry, ja stosuje vectus, to jest diodowy laser i przy zabiegu nic nie boli. Jest po serii na nogi, dokładnie 2 tygodnie temu skonczyłam, a wczesniej w Clinica cosemtologica w Gdańsku robiłam pachy i brak owłosienia już pół roku. Vectus jest skuteczny jak dla mnie i nie zamienie na żaden inny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pewnie, że laserowa depilacja to świetny wybór. Ja zdecydowałam się na salon Laserina w Gdyni i jestem super zadowolona. Mają nie wygórowane ceny, a laser i obsługa, jak dla mnie najlepsze w Trójmieście. Mają bardzo nowoczesny sprzęt (laser diodowy), miły, profesjonalny i kompetentny personel, który w pełni zadbał o moje bezpieczeństwo, ale także o to bym czuła się cały czas komfortowo podczas depilacji. Sam zabieg bezbolesny i efekt jest już po pierwszej wizycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: depilacja laserowa

Ja nie polecam laseru Motus, szkoda kasy. Robiłam tym laserem twarz, nie dość że miał niby usuwać nawet jasne włoski to nie usunął ciemnych mocnych, porażka. Dopóki chodziłam co miesiąc to efekt był, ale jak już skończyłam serię to wszystko odrosło, mam w paru miejscach (przy skroniach) mocne czarne włoski nic nie chwyciło. Parę lat temu robiłam nogi light sheerem i do tej pory mam spokój. Ten motus miał być super nowoczesny i skusiłam się promocyjną ceną ale tylko wyrzuciłam kasę w błoto, jestem strasznie rozczarowana. Teraz czekam na jesień i muszę pójść jeszcze raz, tylko się zastanawiam czy na vectus czy light sheer. Chętnie poczytam opinie osób które robiły tymi laserami twarz, jak z efektami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ile starcza? czy wystarcza na całe życie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje