dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

natknęłam się na wątek na temat odchudzania wg diety dr Dukana. nie mam książek, a chciałabym ją rozpocząć. czytałam , że jest zdrowa i sensowna, więc wielu z nas się przyda;)

czy naprawdę są efekty?

może ktoś opisze, jak się ją stosuje , ile dni trwają fazy?, co można jeść, itp?

życzmy sobie powodzenia;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

Jezeli mogę to też poproszę o elektroniczną wersję tej książki, annastg@wp.pl, dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

drozaga@wp.pl :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

hej
pytanko (mam nadzieję, że nie głupie)...czy tą dietę można stosowac przy karmieniu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

ja mam elekroniczna wersje napisz maila to Ci wysle x-ell@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

http://merlin.pl/Nie-potrafie-schudnac_Pierre-Dukan/browse/product/1,589186.html

Po prostu ją kup
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

Dziewczyny! Czy nie ma ktoras z Was elektronicznej wersji tej ksiazki?
Bylabym wdzieczna. Bardzo sie napalilam na ta diete i chcialabym troszke poczytac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

To może ja podam swój:
DZIEŃ I
Śniadanie:
- chudy twaróg Piątnica z jogurtem o% + 2 plasterki wędliny drobiowej, herbata,
II śniadanie:
- serek homogenizowany Maćkowy 0%, kawa z mlekiem 0% i słodzikiem na bazie aspartanu,
Obiad:
- pierś z kuczaka na parze
Kolacja:
- jajko na miękko i 2 plasterki szynki gotowanej.
DZIEŃ II
Śniadanie:
- jajecznica na parze + 2 plasterki wędliny drobiowej, herbata,
II śniadanie:
- jogurt 0%, kawa z mlekiem 0% i słodzikiem na bazie aspartanu,
Obiad:
- łosoś bałtycki w ziołach pieczony w rękawie.
Kolacja:
- twróg chudy Piątnica o% i 2 plasterki szynki gotowanej.
Faza proteinowa jest dość monotonna, można trochę pokombinować z obiadami, ale śniadania i kolacje wyglądają nieciekawie :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

witam ;) ja tez zamierzam stosowac ta diete od poniedzialku ;) jak na razie szukam jakis przepisow ;)) trzymam kciuki za nas dziewczynki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

Dziewczyny podajcie kilka przepisow na pierwsza faze takie menu na 2 pierwsze dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

Jest w Leclerku (nie pamiętam jak to się pisze), tam też jest jogurt 0%. Albo w Kupcu w Brzeźnie, tyle że tam jest zawsze tylko kilka sztuk. Na pewno też jest w Bomi w Alfa centrum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

ahalia gdzie kupujesz Mackowy 0% bo ja tylko widziałam w realu a nie za bardzo mi pod drodze może w innej sieciówce widziałaś i kupujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

Ja stosuję tę dietę od połowy stycznia i jak na razie 11 kg, zoatało mi jeszcze 9 do zrzucenia. Faza uderzeniowa trwała u mnie 7 dni a potem 5 dni warzyw i na zmianę 5 dni protein. Książkę mam w domu i w do tego przeczytana od deski do deski :) Jednak jakoś nie korzystam z przepisów w niej podanych. W fazie protein piekę piersi z kurczaka lub indyka, łososia w rękawie. Na śniadania i kolacje jem chudy twarożek Piątnicy z serkiem homogenizowanym Maćkowy 0 % tłuszczu lub jogurtem 0% i do tego wędlina drobiowa lub jajecznica na parze albo jajko na miękko. Ciekawa jestem, jak to wygląda po zakończeniu diety, czy rzeczywiście nie przybiera się znowu na wadze i czy ścile stosowałyście się do zasady 10 dni na każdy utracony kilogram?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

fajna dieta ale mnie na nią nie bedzie stac ,musze gotowac aby sie wszyscy najedli a osobno dla mnie cielęcinka to =bankrut ja przedewszystkim nie moge jest białego chleba i nie pic gazowaneej wody,pepsi jak sien upre i przez 3 dni nie rusze to nawet oponka znika :) ale nie umiem życ bez chleba:(i wody gaz. i wygladam jak wyglądam ale dziewczyny życze wam powodzenia!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

Zaczynam dietę od poniedziałku razem z mężem. Jego kolega schudł na niej 20 kg w 4 miesiące. Moje kochanie też ma do zrzucenia jakieś 25-30 kg i chce w końcu coś z tym zrobić. Ja podłączę się dla motywacji, gdyż mam na plusie może jakieś 2 kg (i to tylko wg wyjątkowo czepialskich). Wiem jednak że sam nie da rady i to ja muszę pilnować co je. Jak będą efekty to napiszę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

Ja ją stosowałam w grudniu i przez 2 tyg schudłam 5 kg. Niestety odpuściłam, ale nie przybrałam. Znam osobę, która ją stosuje od grudnia i do tej chwili schudła 15 kg. Faktem jest, że przy wiekszej otyłości chudnie się na początku szybciej. Książka jest pomocna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

Matko!!! W życiu nie zjem koniny - kocham konie i jeszcze je jeść!!! Z cielęciną, świniną mam wielkie opory i w zasadzie wogóle ich nie jem ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

a gdzie w diecie uderzeniowej chude mięso z cyklu - pierś z kurczaka???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

J ajestem na dukanie już prawie 3 tyg i schudłam 5,5 kg dotychczas,ale mam dużo do zrzucenia,a osoby które mają wiecej chudną troche szybciej niż osoba np która chce zrzucić kilka kg.Ja pierwszy raz w życiu cieszę się z diety,bardzo ją lubię i co najważniejsze nie jestem głodna,naprawdę jak wcześniej o tym czytałam nie chciałam wierzyć,ale to 100% prawda,białka długo się trawią przez co nie jest się głodnym,jem regulane posiłki co 2-3 godziny dzien wcz sobie przygotowuję do pracy,dużo trzeba pić i pamiętac o otrębach to święte zasady.Na początku będziesz ciut zagubiona bo tyle jogurtów serków i wsz jest w sklepie ale potem już będziesz wiedziała co kupować:)
jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz:)
aha książkę koniecznie musisz przeczytac zanim zaczniesz jest tam naprawde dużo ważnych wskazówek i wykaz produktów ktore można jeść do woli,polecam ta nową kolorową razem z przepisami:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

jest mase przepisów w internecie - poszperaj :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dieta dr Pierre Dukana - od czego zacząć, kto stosuje?

słyszałam duzo dobrego o tej diecie,obecnie kolezanka ja strosuje,zaczeła dopiero.ja jestem na diecie takiej ze po prostu jem 2 razy mniej i nic od 17.chudne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ile kosztuje wizyta u dr Piotrowskiego (laryngolog) ? (14 odpowiedzi)

Jak wyżej, czy ktoś wie?

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych. (13 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych , który skutecznie działa .Z góry dziękuje za namiary .

podłoga jasna+ ciemna czy sama ciemna???????? (40 odpowiedzi)

Dziewczyny!!!jestem na forum od niedawna aż do czasu kiedy sama potrzebuję Waszej rady a...