Alicja i Maciej - ocena (1) Dj Marecki - pełna profeska! Wybraliśmy Go na nasze wesele trochę z... Alicja i Maciej Marta - opinia (1) Fantastyczny DJ, który zna się na swojej pracy! Miał niełatwe zadanie... Marta Natalia Niedzielska - opinia (1) Pan Marek to najlepszy możliwy wybór na wesele, jeśli chodzi o oprawę... Natalia Niedzielska
Genialna zabawa w oprawie Pana Marka (1) Pan Marek umagicznił moje wesele. Od pierwszego spotkania, przy podpisaniu... Stanisław Rutkiewicz Sprawdzony wybór (1) Byłem na 3 weselach prowadzonych przez DJ Mareckiego i za każdym razym było... Sebastian Polecam wraz ze wszystkimi gośćmi (1) Z całego serca polecam Pana Marka, który prowadził moje wesele. Potrafi... Marta Dj z klasą (1) Wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja, takt, umiejętność pokierowania... B. i P. Zawodowiec (1) Profesjonalizm - jednym słowem mogę podsumować pracę Pana Marka. Wszyscy... Dawid Dobry wybór! (1) Cudowny człowiek. Ogarnął nasze 110 osobowe wesele na najwyższym poziomie.... Basia i Michał Polecam!! (1) Dj Marecki to czlowiek, ktory zna sie na rzeczy. Doskonalne zadbal o naszych... Karina Polecam! (1) Wczoraj / dzisiaj? byliśmy na zabawie sylwestrowej, którą prowadził DJ... Ewa Rewelacja!!! (1) Bardzo dobry repertuar, super muzyka, bardzo elastyczny przemiły człowiek.... Małgorzata Zdecydowanie Polecaaamy ! (1) Pan Marek był najlepszym dj-em jakiego mogliśmy wybrać ! Świetna osobowość,... Paulina i Mateusz Polecam :) (1) Bralismy slub 5 maja .. Dj byl ekstra:) Muzyka dopasowana do gosci , pełen... Natalia Goraco polecamy! (1) Pan Marek byl wymarzonym Dj-em. Bardzo sympatyczny, kontaktowy, kreatywny,... Kasia Polecamy! Wymarzona oprawa muzyczna wesela! (1) Marku ogromne podziękowania za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu i... Natalia i Dawid Slub i Wesele 9.09.2016 Paul i Otylia (1) Witamy Ponownie panie Marku. Nasza ocena dla pana Marka jest celujaca!... Otylia i Paul H. Najlepszy DJ Marecki! (1) DJ Marecki prowadził nasze wesele i poprawiny. Muzyka była świetna, konkursy... Magda & Michał Wesele 6.08 (1) Pan Marek jest genialnym prezenterem. Na naszym weselu porwał do tańca osoby.... Gosia Pełen profesjonalizm (1) Gorąco polecamy usługi pana Marka. Podczas naszego wesela połączonego z... Ania i Marcin