dj vicek - opinie

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Czy ktoś miał na weselu tego dj'a? Chciałabym się dowiedzieć czy potrafi poprowadzić imprezę i wyciągnąć ludzi do tańca. Jaki rodzaj muzyki preferuje?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: dj vicek - opinie

podbijam ;) podobno andrzejki ostatnio poprowadził super, ale czy ktoś wie jak sprawdza się na weselach? :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dj vicek - opinie

Hej byłam na tych andrzejkach w restauracji Panorama w Gdyni i było rewelacyjnie a w kwietniu tego roku uczestniczyłam w imprezie prowadzonej przez tego Pana i też było suuper. Polecam z czystym sumieniem :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dj vicek - opinie

również podbijam, też jesteśmy wstępnie nim zainteresowani, jakieś doświadczenia, opinie na jego temat ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dj vicek - opinie

Miałam ślub tego roku we wrześniu, jestem wraz z mężem i naszymi gośćmi bardzo zadowoleni. Wszystkich zachęcił do tańca na parkiecie, dostosował muzykę, prowadził całe wesele z oddaniem i uśmiechem na twarzy. Ktoś kto wybrał dj. vicka na wesele może być pewny, że impreza będzie udana.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dj vicek - opinie

my też jesteśmy BARDZO zadowoleni! Polecamy z całego serca, impreza do rana, poprawiny do 19 i wszyscy goście na parkiecie! Byłam w szoku, że bawili się tak nawet na poprawinach :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dj vicek - opinie

Byłam na weselu, które prowadził djVicek, super zabawa,super muzyka, z całą stanowczością mogę go polecić. Goście fajnie się bawili, zarówno młodzi jak i trochę starsi -muzyka była dla każdego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dj vicek - opinie

witam jestesmy juz po weselu z dj vickiem poprostu rewelacyjny dj potrafi swietnie poprowadzic wesele jestesmy bardzo zadoweleni jego profesionalizmem i zaagażowaniem . potrafi rozruszac młodych jak i starszych , przychodzi mu to z leekoscią . Panie Jacku dziekujemy za wspaniale poprowadzone wesele szczerze polecamy Darek Justyna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dj vicek - opinie

Hej. Jestem fotografem ślubnym. Miałem okazję być na dwóch weselach, na których grał DJ Vicek. Mogę go spokojnie polecić. Facet jest profesjonalistą. Dodatkowym atutem jest to, że jest muzykiem i potrafi grać na trąbce. Umila gościom czas podczas przerw grając dla nich muzykę live. No i materiał foto z takiego wesela zawsze wychodzi dobrze - to już o czymś świadczy:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dj vicek - opinie

Potwierdzam poprzednie opinie. Pełen profesjonalizm i do tego sprzęt nagłośnieniowy wysokiej klasy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dj vicek - opinie

Gorąco polecam! Pan Jacek to zdecydowanie NASZ DJ. SUPER poprowadził nasze wesele. Goście bawili się świetnie i do tej pory wspominają cudowną grę na trąbce i YMCA na 50 osób ;) CZAD! Polecam wszystkim!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dj vicek - opinie

My również mieliśmy na naszym weselu Pana Jacka. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Goście byli zachwyceni, nawet Ci, którzy na początku twierdzili, że wybór dj-a nie będzie dobrym pomysłem :) Polecamy w 100 % ! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dj vicek - opinie

Fantastyczny!Po raz pierwszy byłam na weselu,na którym parkiet był pełen świetnie bawiących się do białego rana gości.Bez względu na wiek wszyscy tańczyli i śpiewali w rytm znanych sobie przebojów.To wszystko dzięki prowadzącemu, który oprócz uczty muzycznej(świetnie grał również na trąbce) zapewnił gościom różnorodność atrakcyjnych zabaw.Szczerze polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dj vicek - opinie

Chcecie dobrze się bawić? Nie troszczyć się o organizację wieczoru? Powiem tylko to: Dj Vicek! Wspaniały człowiek, profesjonalista, muzyk z zawodu i zamiłowania. Poprowadził nasze wesele i wszyscy byliśmy zachwyceni!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dj vicek - opinie

Ten DJ uparcie puszcza pewne kawałki 3 do 5 razy na jednym weselu, muza sie powtarzała, a repertuar popularny na weselach w latach 90'
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zobacz na https://www.gdziewesele.pl/ Tam znajdziecie dużo opinii o tym dju na wesele. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dj vicek - opinie

Byłam na dwóch imprezach z tym Panem (imprezy zakładowe na ponad 150 osób) i szczerze polecam tego DJ! Pan ma aparycję, kulturę, wygląd, świetny kontakt z gośćmi, do tego pięknie gra na trąbce!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.