dobry prawnik

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Hej. Szukam mecenasa który miał starcie z adwokat Kruminis-Noszką, chodzi oczywiście o wygrane starcie. Moja żona wzięła sobie właśnie ową mecenas na obronę i potrzebuję skutecznej kontry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tam na górze, jak jeszcze chodziłem do szkoły to był taki passat, co to sąsiadka robiła rosół, ale mleczarz był zbyt zajętty i pomimo wszstko nie latają, żeby ubić kilka świnek na wieczorne wydanie wiadomości kłamią, najbardziej zielonym truskawkom jest za bardzo ciepło o tej porze, mam nadzieję, że wiesz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam Mariusz Zablotny
Aleja Grunwaldzka 20, 80-288 Gdańsk, Woj. Pomorskie +48 58 520 23 88

Najlepszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli chodzi o Gdańsk, to mogę polecić Michała Mindykowskiego, który ma kancelarię na Uphagena. Gość jest całkiem dobry i tak się składa, że zajmuje się głównie sprawami rodzinnymi. Dzięki nieszablonowemu podejściu jest w stanie zapewnić naprawdę ogromne wsparcie i bez problemu poradzić sobie na rozprawie. Sam korzystałem z jego pomocy z polecenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Magdalena Augustyniak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mecenas Koralewski z Klisz i wspólnicy. Piszę trochę z szacunkiem, trochę ze złością bo akurat on reprezentował drugą stronę a mnie inna mecenas i w trakcie negocjacji czy tam mediacji to była sromotna porażka z jej strony. A on widać zna się na robocie jak mało kto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stary ogólnie wyrazy współczucia, że Ci się nie udało ale to chyba najlepsza rekomendacja dla prawnika jaką czytałem :D Własnie po tym się poznaje tych dobrych i dobrze mieć ich po włąściwej stronie heh ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Rezydencja Merwede (9 odpowiedzi)

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć,...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...