dom czy mieszkanie???

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie odstraszaja:( my młodzi ludzie przeciez dopiero zaczynamy a juz stawiaja nam takie poprzeczki.
A jak jest u was kupujecie cos czy stawiacie dom :)
A kasiorke z kad bierzecie ??? Kredyt czy dobra wola rodzicow
Jestem ciekawa ile kosztuje budowa małego domku!! TYlko zeby byc razem:):) a w nim ja dziecko maż i duzy piesek to moje marzenia:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dom czy mieszkanie???

my okolo 4 lat temu kupilismy dzialke (jak ceny byly jeszcze w miare normalne) a mieszkanie 1,5roku temu na kredyt oczywiscie
fajnie by bylo sie wybudowac ale tem kredyt na mieszkanie... jeszcze zostalo nam ok 27 lat sp[laacania :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dom czy mieszkanie???

moim zdaniem tylko i wyłącznie opłaca się postawić dom, ceny mieszkań sa tak wysokie , że wybudowanie domu już w tych czasach napewno będzie tańsze niż zakup nowego mieszkania.
dom można zbudować około 2000 - 3000 zł za metr, a mieszkanie za metr w tych czasach około 6000 - 8000 zł a jeszcze trzeba je wyposażyć:( porażka.
Podsumuwując , dom i tylko dom - ja tak robie i się nie boje, biorę kredyt i ma mi wystarczyć.
Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dom czy mieszkanie???

my kupiliśmy 3 pokojowe w zeszłym roku, niedawno sprzedaliśmy i niebawem wyprowadzamy się do 2 pokojowego, za pieniądze uzyskane ze sprzedaży pierwszego mieszkania spłacimy kredyt, długi, a resztę przeznaczamy na interes męża.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dom czy mieszkanie???

gosiu, skoro masz juz dzialke, to nic innego tylko budowac !!! Ja gdybym nie miala dzialki, to kupilabym pewnie mieszkanie na kredyt, ale ze dzialeczka jest, to nawet chwili sie nie zastanawialam, tylko domek budujemy. A propos kaski, to wyjdzie nas tyle samo co mieszkanko

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dom czy mieszkanie???

firma Danmar takie robi, ta ze Stężycy. Pewnie mają stronę w necie, oni mają małe i duże domy, z wyposażeniem i bez

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dom czy mieszkanie???

hm....pewnie to tansza forma domu tak mi sie zdaje !!! ciekawe jak jest w praktyce:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dom czy mieszkanie???

no właśnie po tym filmie zwróciliśmy uwagę na urok takiego domku ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dom czy mieszkanie???

domki z bali sa super takie male chatki:) sliczne

Taki domek był w filmie nigdy w zyciu sliczne
dziekuej za namiary do tej firmy:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dom czy mieszkanie???

wiem,że są firmy, w których tylko wybierasz projekt, a oni nie tylko sami budują , ale też załatwiają wszystkie formalności, a to wazne bo czasem papiery zabierają więcej czasu niż budowa

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dom czy mieszkanie???

właściwie to mamy mieszkanie i 2 domy, ale kawalerka jest za mała a domy o wiele za duże. Zastanawiamy się nad wybudowaniem domu "z bala" - takie domki są śliczne małe i przytulne. Uwielbiam przebywać w takich domach :)

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dom czy mieszkanie???

tylko pozazdroscic my mamy juz działke 1500m ale boje sie kosztow budowy:(

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dom czy mieszkanie???

mamy kupione mieszkanie w straym budownictwie, oczywiście na kredyt ;)

dom juz jest dawno, mój dom rodzinny jest na mnie zapisany

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...