dr Andrzej Dubaniewicz

Gastrolodzy

Wejherowo, Bukowa 2b

Agnieszka - ocena (1) Byłam pierwszy raz na gastroskopii bałam się a tak naprawdę nie było czego... Agnieszka Emilia - opinia (1) Polecam z całego serca pana dr.Bardzo się bałam tego badania,ale... Emilia Kamila - opinia (1) Wbrew pozorom nie było tak źle. Bólu nie było tylko dyskomfort. Lekarz... Kamila
Katarzyna - opinia (1) Kolonoskopia - badanie, którym tak wszyscy straszą - przeprowadzona tak, że... Katarzyna Marta - opinia (1) Lekarz z powolania. Wytlumaczyl wszystko tak, ze w koncu po 25 latach choroby... Marta Małgosia - opinia (1) Panicznie bałam się tego badania (kolonoskopia) i bólu...zupełnie... Małgosia Prawdziwy lekarz z powołania (1) Lekarz z ogromną empatia i wiedzą, zabieg kolonoskopii bez znieczulenia na... Maja Lepiej trafić nie mogłem (1) Po 1 wizycie jestem bardzo zadowolony z podejścia lekarza do pacjenta,... Pacjent Bardzo polecam (1) Bardzo cierpliwy i ludzki lekarz, nie czuje się granicy lekarz - pacjent.Nie... Iw Serdecznie polecam (1) Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Strach przed badniem ogromny! Tyle... Iwona Kolonoskopia (1) Dr Dubaniewicz jest super lekarzem. Badanie kolonoskopii przeprowadzone... Justyna Kolonoskopia (1) Super lekarz. Poziom swiatowy. Kontakt z pacjentem na najwyzszym poziomie,... Maciej Kolonoskopia (1) Witam wszystkich ! Na termin nie musiałam długo czekać.Kolonoskopia... Malwina Dorota (1) Gastroskopię robiłam jakiś rok temu i wiem, że tylko tam mogłabym powtórzyć... dorota KOLONOSKOPIA (1) Dr Dubaniewicz , lekarz- fachowiec w 100%.Zostałam przyjęta 15 minut przed... Gosia Kolonoskopia (1) Ostatniego stycznia Pan Doktor zrobił mi kolonoskopię. Wyjątkowe podejście do... B.H Udana wizyta (1) Udana wizyta, miły, empatyczny lekarz. Zabieg kolonoskopii okazał się nie... Dorota K. gastroskopia (1) W dniu dzisiejszym bylam na gastroskopii .Badanie przeprowadzil Doktor bardzo... Ewa Zadowolona pacjentka (1) Byłam na zabiegu gastroskopii i kolonoskopii.Cały zabieg był komentowany... Hania Wiśniewska Katarzyna - opinia (1) Rewelacyjny specjalista! Lepiej trafić nie mogłam! Miałam wykonywaną... Katarzyna