dr.Alicja Renkielska chirurg plastyk LUXMED - proszę o opinie.

Chciałam uzyskać jakiejś opinie odnośnie dr. Renkielskiej, mam umówiony zabieg. Jest ktoś kto korzystał usług tej Pani?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dr.Alicja Renkielska chirurg plastyk LUXMED - proszę o opinie.

Moge powiedziec,ze zdecydowanie odradzam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktoś ostatnio wykonywał operację nosa u dr Renkielskiej ? Jestem zapisana na zabieg ale udało mi się znaleźć niezbyt dobre opinie sprzed kilku lat i teraz się bardzo waham.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem po operacji u tej Pani i wyszło średnio. Całe szczęście, że średnio, bo po przeczytaniu wszystkich opinii cieszę się, że wyglądam w miarę. Operacje robiłam około 10 lat temu. Radzę wybrać innego lekarza. dr Potocki jest bardzo dobry, koleżanki u niego często coś poprawiają. Szkoda ryzykować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja 3 lata temu miałam usuwane znamiona na twarzy i szyji. Dr wykonała zabieg bardzo dokładnie a nastepnie przez 7 dni kazała przyjeżdzać na zmiane opatrunków i sama ściagała szwy. Fachowa pomoc, cieszę się że na nią trafiłam bo dzisiaj po dużym znamieniu na twarzy i kilkunastu szwach nie ma śladu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie odradzam. W moim przypadku i w przypadku osob ,ktore znam ,byly powiklania i efekt przed wszystkim bardzo niezadowalajacy .Jest wielu zdolnych operatorow chirurgow .Pisze o efektach z zakresu chirurgi plastycznej(piersi, nos , plastyka powiek ).
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli znasz zdolnego chirurga od powiek, możesz podać nazwisko, bo chcę właśnie zrobić a jestem umowiona do dr Renkielskiej ale sie waham
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz czy ma ładne powieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr.Alicja Renkielska chirurg plastyk luxmed - proszę o opinie.

Odradzam, wyglądałam po operacji nosa jakbym z ringu wyszła, nos wyszedł z zagłębieniem posrodku, jakby się załamał, rekonwalescencja bardzo długa. Musiałam powtórzyć operację zarówno przegrodę powtórnie wyprostować jak i wygląd całego nosa. Niestety podwójna operacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry prywatny ortopeda PILNE !!! (12 odpowiedzi)

Szukam namiar na dobrego prywatnego ortopede najlepiej na dzisiaj.

Dobry ortodonta (27 odpowiedzi)

dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?

Żele intymne jakie testowaliście? I jakie polecicie? (6 odpowiedzi)

Próbowaliśmy wiele. Pytam się tutaj głównie o żel zwiekszający doznania. Niestety ale te...