Magda - ocena (1) Lekarz z olbrzymią wiedzą, doświadczeniem, empatią. Bardzo delikatny, co jest... Magda Agnieszka - opinia (1) Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia polecam Agnieszka polecam (1) Bardzo miły, optymistyczny i fachowy lekarz. Uzyskałam u niego pomoc i... Agnieszka
bardzo dobry ginekolog (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty i na pewno zmienie lekarza na Pana doktora... pacjentka doskonały (1) To co cechuje Pana Doktora najbardziej to spokój , uśmiech, delikatność.... D. Agnieszka - opinia (1) wspaniały lekarz polecam Agnieszka Koszt wizyty (2) Jaki jest koszt wizyty u doktora Kobierskiego? eee mam pytanie, (2) gdzie obecnie przyjmuje p.doktor? bo w medisonie to nie aktualne ja pacjentka - opinia (1) Wspaniały lekarz. Pan Dr jest delikatny podczas badania, z wielką... pacjentka badanie hsg (1) Jak najbardziej polecam dr Kobierskiego. Przy wykonywaniu hsg na Klinicznej... Ania Super lekarz (1) Doktor Kobierski, to znakomity ginekolog onkolog. Konkretnie udziela... Hania Polecam (1) Jestem pacjentką doktora i jestem zadowolona z podejscia lekarza wiedze ma... Katarzyna K.M. - opinia (1) Miałam wiele przykrych doświadczeń z ginekologami. Wreszcie trafiłam na... K.M. Znakomity lekarz! (1) Wszystkim polecam wizyty u Pana Doktora. Cena może i wysoka, ale naprawdę... Joanna Polecam (1) Bardzo dobry lekarz, niestety cena aż 200 zł. EJ BEZCENNY:) (2) URATOWAł MI ZYCIE . JEST CUDOWNY!!!!!!:):):):):) Agnieszka Szpojda GORĄCO POLECAM, CUDOWNY DOKTOR!!!! (1) Serdecznie polecam wszystkim usługi Pana Doktora! Wspaniały... Ewa Antczak serdecznie polecam (1) przesympatyczny lekarz- kultura, wrazliwosc,profesjonalizm pod kazdym... pacjentka z Gdyni Polecam;-) (2) Byłam po raz pierwszy u Pana Doktora na wizycie. Zrobił na mnie b. dobre... M.P. Zdecydowanie polecam!!! (1) Bardzo rzeczowy a przy tym miły, kulturalny i wrażliwy lekarz. Każdą... E. M.