dr Jankowski- proszę o opnie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Czy któraś z Was leczyła się u doktora Jankowskiego, on teraz przyjmuje od niedawna na Stogach. Bardzo proszę o opinie, lekarz u którego dotychczas się leczyłam na NFZ wyjechał i przyszedł właśnie Jankowski i zastanawiam się czy u niego zostać czy szukać innego. Dodam że nie chodzi o zwykłe kontrole, tylko mam problemy z jajnikami i raczej mam częste wizyty u ginekologa.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

ale który Jankowski? Zbigniew? czy ten drugi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

Taki młody, chyba Krzysztof, taki blondyn. Niestety nie mam jego pieczatki w książeczce:(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

Niestety nie pomogę, ja znam tylko dr. Zbigniewa. Byłam u niego raz na usg. Jest mężem mojej stomatolog;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

Mnie kiedyś w Wojewódzkim badał dr Jankowski, ale niewiem jak miał na imię :/

Bardzo w pożądku facet, moja mama kiedyś chodziła do niego prywatnie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

mam nadzieję zę to ten sam lekarz:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

To nie ten sam lekarz :

Jankowski Artur przyjmuje na Stogach - nie polecam jeśli chodzi o problemy zdrowotne

Jankowski Krzysztof pracuje w wojewódzkim - dobry fachowiec

Jankowski Zbigniew pracuje chyba na Kartuskiej - w miarę dobry lekarz

"przerobiłam"wszystkich i polecam tylko Krzysztofa Jankowskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

To ja chyba na początku ciąży trafiłam do tego artura i również nie polecem.Byłam tylko raz u niego i więcej się już nie pokazałam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

ja bylam 3 lata temu u jankowskiego na zabim kruku nie powiem ci ijak mial na imie bo nie pamietam byl wysokim blondynem i byl zonatym nie umnial za bardzo robic usg a i nie byl za karieniem piersia po 6m tyle pamietam bo nie chcial mi wypisac recepty na tabletki anty dla kobiet karmioncych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

Agatunia i Maggi, a
co jesteście w stanie powiedzieć do dr Zbigniewie Jankowskim?
Byłam u niego ostatnio z moją masą problemów i nie powiem - z jednej strony zrobił na mnie niezłe wrażenie (takiego wywiadu to w życiu nie miałam), ale i mocno przestraszył. Mam teraz mieszane uczucia - czy zostać u niego z nadzieją, że wreszcie rozwiąże co trzeba, czy raczej szukać kogoś jeszcze...
Maggi - czemu go nie polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

Jeżeli masz problem to polecę Ci dr. Fiutowskiego - przyjmuje w Sopocie i jest dobry w tym co robi oraz bardzo dba o "swoje" pacjentki. Jeżeli chcesz z NFZ to nie polecam Jankowskiego Artura (kiedyś to On przyjmował na Żabim Kruku) do niego możesz iść z comiesięczną wizytą w ciąży fizjologicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

Dzięki :)
Nie, absolutnie nie chce na NFZ. Zależy mi na kim, kto wreszcie wyprostuje problemy (powstałe właśnie najprawdopodobniej po "NFZ"-etowym podejściu do sprawy).
U Z.Jankowskiego też byłam prywatnie.
W każdym razie dokończę terapię, którą mi przypisał i zobaczymy.... Dzięki za namiar - też dużo dobrego słyszałam o tym lekarzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

Ja równiez mogę poleić dr.Fiutowskiego:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Jankowski- proszę o opnie

Dla mnie lekarz ok na rutynowe kontrole. Zwięzłe odpowiedzi, wszystko wyjasnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?