dr Marek Dawicki ginekolog

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
czy ktoś zna? jakie opinie? pracuje m.in. w inviccie.
dziękuję za opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Marek Dawicki ginekolog

czy są tu jakieś pacjentki tego lekarza???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Marek Dawicki ginekolog

Piszcie prosze, czy chodzicie Prywatnie czy na NFZ bo to "troche" istotne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie lekarz zdecydowanie na plus. Bardzo dobre podejście do pacjentek, nie owija w bawełnę tylko konkretnie tłumaczy na czym polega problem. Zdecydowanie polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prowadził moją ciążę i było wszystko ok. Poleciła mi go koleżanka, której ciążę też prowadził. Wszystko w jak najlepszym porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie mogę polecić. Profesjonalista, bardzo konkretny ale przy tym taktowny i życzliwy. Bardzo dobre podejście do pacjentek. Prowadził moją ciążę i jak najbardziej mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo miły i przyjemny lekarz. Od razu dał mi skierowania na badania których nigdy żaden lekarz mi sie sugerował. Super naprawdę polecam z czystym sumieniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu się zgadzam, bo miałam identycznie, zawsze był problem ze skierowaniem. Nie wiem o co chodziło, czy nie chcieli dawać czy nie mogli, w sumie to mało istotne. Ale doktor Dawicki zajął się moim przypadkiem kompleksowo - dokładne badania, kontrola. Tacy lekarze na pewno są godni polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinię mam o doktorze Dawickim bardzo dobą. Świetny specjalista, profesjonalista. Fachowo i konkretnie. Wizyta nie była jakoś specjalnie długa, ale dowiedziałam się tego na czym mi zależało. Zlecił dodatkowe badania, kontrola przebiegła bez problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeden z lepszych ginekologów w regionie. Mi poleciła Doktora koleżanka z pracy i jestem zadowolona. Doktor dba o każdy szczegół.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Nie ma się do czego przyczepić. Pełen profesjonalizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Murcix coś chyba z Tobą nie tak, jakieś rozdwojenie? Z tego samego IP chwalisz doktora, a podpisujesz się jako Paula, Karolina i Olga. SŁABO !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo sympatyczny i zaangażowany lekarz. Przede wszystkim skuteczny - szybko rozpoznał i wyleczył u mnie problemy z jajnikiem. Ponadto rzeczowo wyjaśnia na każdej wizycie problemy, dzięki czemu z gabinetu wychodzę spokojniejsza, Polecam dr Dawickiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam, zawsze zleca potrzebne badania, dba o pacjentkę. wszystko bardzo dokładnie wyjasnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę do dr Dawickiego już od dawna. Zawsze dba o profilaktykę, wykonuje potrzebne badania i wszystko szczegółowo wyjaśnia. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Marek Dawicki ginekolog

Czy może ktoś aktualnie prowadzi ciąże u doktora ? Mam kilka pytań :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny lekarz. Czułam się na wizycie bardzo zaopiekowana. Uzyskałam odpowiedź na każde moje pytanie. Krótko mówiąc odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizyty u Doktora Dawickiego są w stu procentach takie, jakich oczekuje i potrzebuje pacjentka - profesjonalne, wyczerpujące, w miłej atmosferze i odpowiednio wyposażonym gabinecie. Doktor prowadził u mnie ciążę i robi badania rutynowe. Czuję że jestem pod dobrą opieką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, doktor Dawicki to bardzo dobry specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z usług doktora. Od momentu pierwszej wizyty czułam się zaopiekowana i wysłuchana. Doktor ma doskonałą umiejętność słuchania i jest bardzo delikatny podczas badań. Zawsze stara się wyjaśnić wszystkie procedury i zapewnić mi poczucie bezpieczeństwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gabinet doktora Dawickiego jest nowoczesny i dobrze wyposażony, co dodatkowo buduje zaufanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (3 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....