dr Mario Smętek - niezadowalająca wizyta u dermatologa

Byłem u doktora Mario Smętek na ul. Ogarnej w 2010 roku. Jego diagnoza się prawdopodobnie nie sprawdziła, jestem niestety zmuszony iść do innych dermatologów, mam nadal problemy skórne pomimo szczegółowego zastosowania się do jego rad. To wada najważniejsza, ale możliwe że wynikająca nie tyle z niekompetencji co ze złego podejścia do pacjenta - zbyt szybkie i krótkie oględziny, niechętne słuchanie opisu problemu przez samego pacjenta (!), jeszcze bardziej niechętne tłumaczenie czegokolwiek. Wyglądało na to, że pan Smętek nastawiony jest przede wszystkim na szybki zarobek, ludzi kłębiło się w malutkim korytarzu mnóstwo, a każdy miał płacić po 100 zł, wiec pan doktor śpieszył się by nikt przypadkiem nie zrezygnował. Nie polecam lekarza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dr Mario Smętek - niezadowalająca wizyta u dermatologa

Jak ja byłam to było pusto w poczekalni i wytłumaczył mi jak mam brać leki - teraz ide na kontrolę po leczeniu - jestem zadowolona z leczenia i z wytłumaczenia na czym polega leczenie. Czyżby Pan Smętek miał lepsze i gorsze dni ? Zobaczymy po kontroli
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dr Mario Smętek - niezadowalająca wizyta u dermatologa

Ja tam byłam u doktora Smętka 2 razy- raz na wizycie gdzie zlecił mi leki a potem na kontroli - jestem bardzo zadowolona poniewaź moj problem znikł. Natomiast potwierdzam, że byłam przyjęta niepunktualnie za drugim razem - doktor mnie przeprosił mówiąc, że wcześniejszy zabieg się opóżnił- czekałam jakie s 15 minut. Co do pieniędzy, to zaakceptowałam cenę i wcale mu nie zazdroszczę. Praca z ludźmi to koszmar, a w szczegolności z takimi co komus pieniądze w kieszeni liczą. Dostając od niego leki powiedział mi, że tego rodzaju leczenie może pomoc w 80-90 %. Jeśli nie pomoże to czy zgadzam sie na mocniejsze leki. Wszystko mi wytłumaczył. a teraz mam gladką cerę i jestem zadowolona.Dermatologów wokół jest b dużo i biorą po półtorej stówki, Najlepiej tam usiąść w poczekalni i ilość pacjentów przez póltorej stówki :-)).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10