wstydliwy (1) Doktorze, jeśli Pan to czyta to dziękuję - dziękuję- byłem chory, posądzony... greg polecam (1) Polecam Chciałabym podziękować Panu Doktorowi za opiekę jaką mnie objął -... ~~pacjentka dr Mario Smętek - niezadowalająca wizyta u dermatologa (3) Byłem u doktora Mario Smętek na ul. Ogarnej w 2010 roku. Jego diagnoza się... pacjent
wyleczył mnie i moje dziecko (1) Byłam u niego z dzieckiem niedawno - jestem zadowolona bo leki bardzo pomogły... Pacjentka w końcu jestem zdrowa (2) poszukiwaniewśród lekarzy z prośbą o pomoc trwało 3 lata.Dopiero dr Smętek... misia polecam z całego serca (1) Jestem po kuracji u dr Mario z powodu trądzika i przebarwień - cała kuracja... Ania_trz_skrz@wp.pl w końcu trafiłem właściwie (1) Po wielu próbach leczenia w innych gabinetach pomógł mi dopiero dr Smętek.... piotreq ? (1) Miałam nadzieję, że źródło problemów zostanie dokładnie obejrzane, że lekarz... annelein Super (1) W końcu trafiłam do lekarza, który mi pomógł.Przez kilka lat nie mogłam sobie... Misia Peeling (1) czy ktos wykonywal u dr Maria peeling mechaniczny? albo zabieg zwiazany z... kasia Rewelacja! (1) Hm.. Stwierdzam, ze Doktor jak najbardziej dba o pacjentów. Przychodze do... Jola