dr Olszewski pro-femina jakie są aktualanie ceny za usg 3d/4d????

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
zazwyczaj za wizytę z usg i cytologią płaciłam 150zł. Jaki jest koszt badania usg 3d/4d?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Olszewski pro-femina jakie są aktualanie ceny za usg 3d/4d????

Bez zmian, za usg 3d płaciłam 150zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Olszewski pro-femina jakie są aktualanie ceny za usg 3d/4d????

o to super:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Olszewski pro-femina jakie są aktualanie ceny za usg 3d/4d????

Ja mam bardzo krótkie to usg 3/4 d jakieś może 3 min reszta to zwykłe usg. I tak średnio jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dr Olszewski pro-femina jakie są aktualanie ceny za usg 3d/4d????

byłam dziś na badaniu i za samo usg+ nagranie płyty (bez badania ginekologicznego, cytologii itp))) zapłaciłam 250zł...
byłam zaskoczona bo zawsze płaciłam 150 zł ( w tym było badanie, cytologia i usg). Nie prowadzę ciąży u dr Olszewskiego bo nie mieszkam tutaj. Jak jestem w Gdańsku to umawiam się na wizytę.
Jestem w 15 tc , lekarz wszystko dokładnie sprawdził, przepływy itp ale nie było obrazu 3d. Tylko zwykłe usg. Zapłaciłam ale nie sądziłam że cena aż tak poszła w górę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Olszewski pro-femina jakie są aktualanie ceny za usg 3d/4d????

Najwidoczniej zależy to od subiektywnej oceny lekarza - czy uważa Ciebie za stałą pacjentkę czy nie. Ja u dr Olszewskiej w zeszłym tygodniu zapłaciłam 120zł za zwykłe USG (bez płytki). Dwa tygodnie temu za badanie ginekologiczne, cytologię i USG - 150zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Olszewski pro-femina jakie są aktualanie ceny za usg 3d/4d????

hm... ale troszkę bardzo różni się ten cennik dla jednych i drugich bo to jest 100zł róźnicy.
No ale nic nie zapytałam jak umawiała się na wizytę. W zasadzie po co miałam pytać skoro byłam 4 msc temu i płaciłam 150zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Olszewski pro-femina jakie są aktualanie ceny za usg 3d/4d????

Ja jak byłam na polowkowym u dr Olszewskiej w 22tc na 3d/4d to zapłaciłam 250 zł dodam ze nei jestem ich stałą pacjentką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Olszewski pro-femina jakie są aktualanie ceny za usg 3d/4d????

Na to wygląda że u Pana dr nie ma jednego cennika dla wszystkich pacjentek. Troszkę nie ładnie tak z jego strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Olszewski pro-femina jakie są aktualanie ceny za usg 3d/4d????

teraz przed każdą wizytą będę pytać ile kosztuje wizyta, żeby nie być później zaskoczoną.
jest to bardzo dobry specjalista i nie chcę rezygnować ale powiem szczerze że cena mnie trochę powaliła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Olszewski pro-femina jakie są aktualanie ceny za usg 3d/4d????

ja też w zeszłym roku płaciłam 250 zł u doktor Olszewskiej, z tym, że poinformowano mnie, że cena podskoczyła (nie prowadziłam u niej ciąży).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szybki wytrysk męża (26 odpowiedzi)

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w...

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (39 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...