Anna - ocena (1) Miałam kiedyś kontakt jeszcze w poprzednim UCK. Wtedy też zrobił na mnie... Anna Paulina - opinia (1) Tego właśnie oczekuje się od dobrego lekarza - odpowiedniego traktowania,... Paulina Sylwia - opinia (1) Lekarz z powołania! Pełen profesjonalizm. Super podejście do pacjenta... Sylwia
Monika - opinia (1) Świetny fachowy lekarz polecam każdej kobiecie . Monika Świetny lekarz (1) Polecam wszystkim doktora sambora Sawickiego człowiek dusza i świetny... Małgorzata Wspaniały człowiek, świetny specjalista (2) Pan Doktor posiada szeroką wiedzę, niezwykłe umiejętności. Bije od niego... Ela Najwspanialszy lekarz (1) Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza. Miły, sympatyczny z ogromną... Renata polecam w 100% (1) Bardzo polecam pana Doktora.Jest po prostu fantastycznym specjalistą ,przy... ewa b.dobry lekarz (1) Polecam kazdej kobiecie tego lekarza, bardzo szeroka wiedza i umiejetnosci.... Katarzyna Wspaniały lekarz ! (1) Profesjonalny, konkretny i przy tym bardzo sympatyczny. Dzięki Panu... AK Pacjentka (1) u lepszego ginekologa nigdy wcześniej nie byłam! Alicja Kasia - opinia (1) Bardzo dobry lekarz z super podejściem do pacjentki. Prowadził moja ciążę -... Kasia Fantastyczny lekarz (1) Niezwykle uprzejmy, delikatny, poświęca mnóstwo uwagi każdej pacjentce. Do... AA polecam;) (1) To była moja pierwsza wizyta, i jak się okazało później - trafiłam idealnie;)... E.