Anna Czarnecka Bodakiewicz - opinia (1) Niezwykły Człowiek, Lekarz z niesamowitą intuicją lekarką, jeden z niewielu... Anna Czarnecka Bodakiewicz Ewa - opinia (1) Przesympatyczny pan dr z olbrzymia wiedza! Ewa Jola - opinia (1) Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam! Cudowny człowiek i genialny... Jola
Dr Mital i pani rejestratorka Hania (1) Po 3 latach leczenia niedokrwistości u mojego męża w koszalinie trafiliśmy... Teresa Rejestracja (1) Uważam że Pani rejestrująca do dr Mitala to przesympatyczna osoba. Nie raz... Kasia Koszmar (4) Wybitnie nieuprzejma obsluga w rejestracji. Pani robi łaske, ze rozmawia z... Ania K The Best !!! (1) Najlepszy lekarz pod słońcem!! dzięki niemu donosiłąm MOje bliźniaki !!!!! DM Wspaniały lekarz (1) Świetny lekarz, wielka wiedza i odpowiednie podejście do kobiet w ciąży. Tacy... Alicja magda - opinia (1) wspaniały lekarz magda wspaniały lekarz (1) Wyjątkowo życzliwy człowiek a przede wszystkim doświadczony specjalista.... Mariusz FACHOWIEC (2) super fachowiec i najlepszy hematolog prawa ręka PROFESORA, JOLA Wspaniały lekarz (1) Dzięki Panu doktorowi szczęsliwie urodziłam córkę...Dokonał to, czego nie... Gosia Zawsze wdzięczna (1) Jestem Panu dr. Andrzejowi Mitalowi wdzięczna za wszystko.Jest to wspaniały... Jola Nowak polecam (1) Znam dr Mitala wiele lat,leczymy się u niego z całą rodziną. To lekarz do... Beata ...żeby wszyscy lekarze byli tacy dobrzy (1) Tak kompetentnego, i przede wszystkim zainteresowanego pacjentem, lekarza to... Monika T. K.Grzesiak - opinia (1) Ufamy bez granic jego opinii.Uratował mojego męża polecam potrzebującym jego... K.Grzesiak swietny! (1) swietny,mily,cierpliwy. bardzo dobry lekarz, stokrotka serdecznie polecam (1) Wzór lekarza! Doktor z prawdziwym powołaniem, z wielką wiedzą i pasją, uroczy... Ewa i Paweł Siluk czupryńska maria - opinia (2) cudowny człowiek czupryńska maria Bardzo dobry specjalista (1) Znam doktora Mitala z Poradni Przyszpitalnej. Leczę się u niego od kilku lat... Elżbieta Sobolewska