Barbara Zajet - opinia (1) Pani dr Ewa jest lekarzem mojego od 4 lat. Ma wspaniałe podejście do dzieci,... Barbara Zajet Marta - opinia (1) Wspaniale podejscie bardzo dobre rzetelne informacje, polecam Marta Monika - opinia (1) Korzystaliśmy z pomocy Pani Dokor wówczas, kiedy nasza pediatra była na... Monika
olask - opinia (1) Pani doktor bardzo miła i profesjonalna do tego rzeczowa i konkretna.... olask Danusia - opinia (1) Wspaniała lekarka, super podejście do dzieci. Moja 4 letnia Hania po raz... Danusia Bardzo profesjonalna a jednocześnie sympatyczna lekarka (1) Pani doktor ma wyjątkowo dobre podejście do dzieci. Diagnozy trafne, leczenie... Kamila Polecam (1) Najlepszy lekarz jakiego znam!!! Zawsze trafne diagnozy. Duża zaangażowanie!... Marta Lekarz z powołania (1) Moja córka jest pod opieką lekarską Pani Doktor od dwóch lat. Za każdym razem... M. Bezkonkurencyjna (1) Pragmatyczne podejście Nigdy się nie zawiodłem Polecam amule Polecam (1) Bardzo polecam panią doktor. Kompetentna i rzetelna. J polecam (1) Pani doktor bardzo dokładna i kompetentna. Dobre podejście do dziecka, lekarz... Natalia CUDOWNY LEKARZ ! (1) Dla mnie u lekarza liczy się - profesjonalizm. I tu tak właśnie było. 100 %... Katarzyna