dr n. med. Jakub Wiśniewski

USG

Gdańsk, Kielnieńska 123/U1

Karolina - ocena (1) Świetny lekarz. Bardzo kompetentny, empatyczny, uprzejmy, posiada dużą... Karolina Małgorzata Mazur - opinia (1) Jeśli jakiś zatroskany rodzic szuka radiologa dziecięcego z ogromną wiedzą i... Małgorzata Mazur Mama Teo - opinia (1) Pan Doktor jest polecanym specjalista i osobiście przekonałam się skąd ta... Mama Teo
Monika Rucińska - opinia (1) Doktor Wiśniewski posiada ogromną wiedzę i ma świetne podejście do młodych... Monika Rucińska Mama I Syn;) - opinia (1) W tym samym dniu udało się zapisać syna 2,7lat i to bardzo mi się spodobało,... Mama I Syn;) Monika K. - opinia (1) Moja córeczka 18 miesięcy była na USG miednicy mniejszej. Badanie wykonane... Monika K. Mama Hani - opinia (1) Moja córeczka 18 miesięcy była na USG miednicy mniejszej. Badanie wykonane... Mama Hani Pacjentka - opinia (1) Dr Jakuba Wiśniewskiego polecam z całego serca! Nie tylko zrobił usg płuc... Pacjentka Beata Liszewska - opinia (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem wizyty u Pana doktora . Przemiły z dużą wiedzą... Beata Liszewska Mama Asi - opinia (1) Jestem pod wrażeniem chęci pomocy pacjentowi. Bardzo rzeczowy Człowiek, pyta,... Mama Asi Mama Ignasia - opinia (1) Bardzo polecam, P. Doktor ma ogromną wiedzę. Jest konkretny,rzeczowy i uprzejmy. Mama Ignasia Małgorzta - opinia (1) Super lekarz;) podejście ekstra;) polecamy !! Małgorzta Katarzyna - opinia (1) Rewelacyjny lekarz! Wspaniałe podejście do dzieci, poczucie humoru, podczas... Katarzyna Specjalista jakich mało (1) Gorąco polecam dr Wiśniewski to specjalista jakich mało, rzetelny i... Rodzice Kacperka Szczerze polecam!!! (1) Bardzo dobry specjalista, z super podejściem do dziecka. Pan doktor wszystko... Bardzo polecam (1) Byłyśmy z córką na usg brzucha. Dziecko zostało dokładnie przebadane, moje... Mama i corka Gorąco polecam (1) Pan Dr Wiśniewski jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie z genialnym... Magda