dr n.med. Wojciech Czarzasty

Chirurdzy Gastrolodzy

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 51

VB - opinia (1) Umówiona wizyta przez PZU dotyczyła kolonoskopii, posiadam rozszerzony pakiet... VB Sylwia Szymańska - opinia (1) Kolonoskopia w wykonaniu tego lekarza to koszmar zachowywal się jak rzeźnik... Sylwia Szymańska r_olka - opinia (1) Już jakiś czas temu korzystałam z tzw.uslugi pana doktora. Przyszłam na... r_olka
Katarzyna - opinia (1) Rowniez podzielam opinię odnośnie lekarza?!.Spieszył się do domu byłam... Katarzyna Anna - opinia (1) Lekarz przyszedł na badanie kolanoskopi spóźniony i chciał swoje spóźnienie... Anna Bp - opinia (1) Może i pan Doktor nie jest nadskakujacy, ale jest konkretny i przede... Bp RH - opinia (1) Nikomu nie polecam tego lekarza.. Ten pan jest niekontaktowy, koszmarnie... RH ML - opinia (1) Fatalne doświadczenie. Lekarz arogancki, nie zależy mu kompletnie na... ML Krzychu - opinia (1) Omijać szerokim łukiem. Bardzo nie profesjonalne podejscie do pacjeta. Zrobił... Krzychu Autor - opinia (1) Polmed Startowa. 2 godziny opoznienia. Po co pan przyszedl? Co panu jest? Na... Autor Sylwia - opinia (1) Totalny dramat!!! nigdy nie spotkałam się z takim chamskim traktowaniem.... Sylwia Pacjent - opinia (1) Przestrzegam przed wizytą! (...) Nie wystarczy dyplom, bez jakiejkolwiek... Pacjent moje leczenie otyłości (2) Z problemem otyłości (49 kg) zmagałem się od wielu lat. Nie pomagały żadne... Kacper Odradzam tego lekarza każdemu. (1) Trafiłam do p. doktora dwa razy. Pierwsze badanie miało miejsce w Clinice... Bożena Lekarz godny zaufania (1) Mam za sobą kila wizyt u dr Czarzastego i jestem zadowolony. Udało mi się... Wojciech W badanie w gabinecie doktora (2) Bardzo bałam się badania, ale jak się okazało strach ma wielkie oczy. Jestem... KKarolina73 ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!! (1) Lekarz, nastawiony TYLKO I WYŁĄCZNIE na zarobek. Gdyby był biznesmenem, na... lot polecam! (1) Byłam u Pana doktora Czarzastego w lutym, mam problem z otyłością. Próbowałam... Małgorzata Pacjentowi można wszystko wmówić. (2) Doktora Czarzastego odwiedziłam w Lux Medzie na Morskiej w Gdyni. Genaralnie... Niezdecydowana kompetenty specjalista (1) Poddałam się gastroskopii u dra Czarzastego. Generalnie nie jest to przyjemny... Krystyna