drukarka i tanie zamienniki

Możecie polecić jakiś dobry i tani model drukarki z latwo dostępnymi zamiennikami? Najlepiej jkaby można było kupić gdzieś stacjonarnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do brothera bez problemu kupisz active jety, zamienniki pierwsza klasa. Drukarka też w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nasza drukarka odmówiła posłuszeństwa po tym jak ktoś użył taniego zamiennika. Osobiście wolę oryginalne tusze, bo z tego co zauważyłam, to te zamienniki bardzo szybko się kończą. Często zamienniki to pozorna oszczędność…
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tanie zamienniki często psują urządzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dobre i tanie dzialaja swietnie i dlugo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak się kupuje jakieś mega tanie to jest ryzyko że cos może pójść nie tak, ja kupuję actisy od paru lat i jak na razie problemów żadnych nie było, jakość w porządku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem świetną drukarkę http://www.artbayprestige.pl/czy-oplaca-sie-kupowac-ksero-i-drukarke/ super jakość wydruku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja należę do zwolenników zamienników asarto! Są to dobrej jakości zamienniki, które nie naruszają gwarancji, nie wylewają i nie psują drukarek.
Cena, wydajność i jakość mówią za siebie! To naprawdę dobra inwestycja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łatwo dostępne zamienniki to asarto. Generalnie kupisz je w necie, w sklepach i marketach. A drukarek pod asarto jest mnóstwo, nawet na ich stronie możesz sobie sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o tusze w dobrych cenach, to polecam sobie sprawdzić w internecie. Na przykład tutaj - https://www.tuszmarkt.pl/drukarka-atramentowa-canon-pixma-ts3150.html jest dużo tuszy w naprawdę atrakcyjnych cenach, zamienniki, co tylko się chce. Właściwie do każdych modeli drukarek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze zamawiam tusz do drukarki zamienniki jest to bardziej opłacalne, a wcale nie gorszej jakości. Podsyłam link do strony z której zamawiam https://www.darmaroffice.pl/141-tusze-do-drukarek-zamienniki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do biura w firmie polecam urządzenia wielofunkcyjne oferowane przez SmartCopy. Możesz takie od nich wynająć co jest korzystniejszym rozwiązaniem niż zakup nowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamienniki tonerów to produkty oferowane przez producentów innych niż oryginalny producent drukarek. Są one zaprojektowane, aby być kompatybilne z określonymi modelami drukarek, często oferując niższą cenę przy zachowaniu dobrej jakości wydruku. Wybierając zamienniki, należy zwrócić uwagę na ich zgodność z drukarką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak wykurzyć mysz ze ściany? (69 odpowiedzi)

Dzień dobry wszystkim! Po kolejnej nieprzespanej nocy postanowiłam napisać o moim problemie....

ogród (16 odpowiedzi)

Jak macie urzadzony? tak aby nie było trzeba dużo w nim robić:)

Urządzenie pokoiku dziecięcego (7 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Zastanawiam się ostatnio nad aranżacją pokoiku dla mojego dziecka i natrafiłem...