eBeautyLab

Salony kosmetyczne Paznokcie Odnowa biologiczna

Kowale, al. Staropolska 49A (Kowale)

Alexa - opinia (1) Pazurki wykonane pięknie i mega długo się trzymają! Bardzo sympatyczna obsługa! Alexa Pawcio - opinia (1) Przyjazny klimat, profesjonalizm oraz opieka kosmetologiczna na najwyższym... Pawcio Anna - opinia (1) Najlepszy salon kosmetyczny wg mnie, super obsługa, zabiegi na twarz... Anna
Ania - opinia (1) Od paru lat korzystam z zabiegów w tym salonie i jestem bardzo zadowolona.... Ania Basia - opinia (1) Dziś odbyła się moja pierwsza wizyta w salonie kosmetycznym mieszczącym się... Basia Monika - opinia (1) Nie kupujcie voucherów bo nagle usluga staje się droższa niż w cenniku a... Monika Anna Stenzel - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego zabiegu w eBeautyLab Kowale,który... Anna Stenzel Paulina - opinia (1) Po wizycie w eBeautyLab zawsze jestem w cudownym humorze. Zabiegi są... Paulina Joanna - opinia (1) Gorąco polecam salon pani Ewy. Zawsze wychodzą zadowolona. Pełen... Joanna Urszula - opinia (1) Dziękuję bardzo za przyjęcie "od ręki" i uzupełnienie braku. Bardzo miła... Urszula Kinga - opinia (1) Wspaniała obsługa! wyjątkowa atmosfera, profesjonalny dobór zabiegów do... Kinga Aleksandra - opinia (1) Super dziewczyny profesjonalne i pomocne Aleksandra Aga - opinia (1) Cudowne miejsce stworzone przez cudowne osoby Aga POLECAM (1) Jak zawsze jestem zadowolona z jakości usług. :) POLECAM. :) ANNA wspaniałe miejsce (1) Pani Ewa to profesjonalistka. Zabiegi oferowane w gabinecie wykonywane są... Aneta Genialnie (1) Można by, było pisać elaboraty na temat gabinetu Pani Ewy. Dlatego ujmę to... Ewa Polecam!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegow u Pani Ewy. Szybko, bezbolesnie i... Aniaa Serdecznie polecam, miejsce relasku i przyjemności. (1) Każda kobieta potrzebuje chwili relaksu i wytchnienia. Gabinet Pani Ewy jest... Katarzyna Fantastyczne miejsce, polecam wszystkim (1) Polecam wszystkim salon eBeautyLab. Pani Ewa zabiegami na twarz potrafi... M. Bardzo gorąco polecam!!!!!!!!!!! (1) Mam piękne paznokcie :) To był mój pierwszy u Pani Ewy, ale teraz już wiem,... Aleksandra