eRowery24.pl

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdańsk, Myśliwska 45A

Melon - opinia (1) Fachowy Service- polecam, solidna robota ,markowe czesci zamienne pelna... Melon Xx - opinia (1) Serwis z dobra organizacja, zawsze wszystko zrobione tak jak oczekuje. Przy... Xx Serdecznie polecam (1) Uczciwa i kompetentna firma dzięki czemu mój rower i ja czujemy się tam... Łukasz
dobry serwis polecam (1) Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi w tym serwisie.Korzystałem z kilku... Grzegorz Nieprofesjonalne podejście (1) Oddałem rower na serwis i w wyniku centrowania szprych uszkodzeniu uległa... Adam Szybko sprawnie solidnie (1) Polecam ten serwis. Odebrałem rower po 5 dniach roboczych i jeździ jak nowy.... Śledź Polecam !!! (1) Trafiłem do serwisu z uwagi, iż jest blisko mojego miejsca zamieszkania.... Andrew Ch. Polecam serwis :) (1) Bardzo polecam serwis, fachowa i szybka obsługa, naprawa hamulców praktycznie... Emilka Super serwis (1) Bardzo miła obsługa, rower zrobiony w ciągu 1 dnia! Telefonicznie... muppet Gorąco polecam (1) Bardzo miły kontakt z obsługą, o dodatkowych kosztach poinformowany... Licealista Bardzo porządnie!!! (1) Sprawnie, sympatycznie, szybko. Świetny kontakt z serwisantem. O ewentualnych... Michał