Extra-med (2) Przez dwa dni próbowałam zapisać się na wizytę do lekarza poz w poprzedniej... tttt Polecam! (1) Bardzom iła obsługa, nie trzeba czekać w kolejce (raz przyszłam prosto "z... W.W opinia (3) Jak do tej pory to najlepsza przychodnia a zwiedził em 12 różnych wojciech
świetna przychodnia! (1) przychodnia pozytywnie odstaja od innych- miła atmosfera i czyste, nowe... mn kierowca zawodowy-badania dla kierowcow SUPER !!! (1) Bardzo mila obsluga,dlugo szukalem placowki w ktorej wykonam kompleksowo... profesor jest ok :) (1) Przychodnia super, profesjonalność na pierwszym miejscu, duży plus :) Marta rewelacja (1) rewelacyjnie dobra obsługa , rzetelna i profesjonalna jakość usług.szybka i... pacjent świetna przychodnia (1) Naprawdę rewelacyjna przychodnia, bez problemu można się dodzwonić, miła... gdynianka Bardzo dobra kameralna przychodnia w Redłowie (1) Od kilku miesięcy korzystam z usług tej przychodni w Redłowie. Jest to bardzo... Samtwo Hania - opinia (1) Jestem zachwycona! Miło, sympatycznie, bez kolejek i to za darmo!! Opieka... Hania wreszcie normalnie (1) wreszcie znalazłam normalnego lekarza, bez kolejek, bez fochów pan w... gdynia, hallera polecam (1) Lekarze bardzo kompetentni i mili (co nie jest standardem w naszej służbie... Ilka